نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36
فیلتر دسته بندی
  فیلتر برند
   هزینه

    خرید تمام محصولات برند ژیلت مانند دستگاه فیوژن فیوژن پاور تیغ ونوس و….

    برند ژیلت یکی از برندهای معروف و مطرح در جهان است. مشهوریت این برند آنقدر زیاد است که در بسیاری از کشورها به سایر برندهای خودتراش نیز ژیلت می گویند. شرکت ژیلت فعالیت خود را از سال 1901 آغاز کرد. ایده ساخت خود تراش در تابستان سال 1895 به فکر کینگ ژیلت خطور کرد. او با تلاش های بسیار و کار کردن زیاد بر روی ایده خود توانست در سال 1900 اولین تیغ یکبار مصرف ژیلت را بسازد. تا قبل از آن ساخت خود تراش از نظر دانشمندان غیر ممکن تلقی می شد.
    این شرکت در سال 1991 اولین تیغ دو لبه خود را روانه بازار کرد. برند ژیلت در آن زمان ادعا کرد که تیغ های دو لبه ساخته شده توسط این شرکت علاوه بر افزایش سرعت اصلاح از سوزش پوست نیز جلوگیری می کند.

    در سال 1997 شرکت ژیلت برای اصلاح بهتر اقدام به ساخت محصولی با تیغ دو لبه کانتور و سر محوری کرد.
    محصول ساخته شده توسط ژیلت در سال 1998، خود تراش سه تیغ با سرعت اصلاح بالاتر بود. این محصول همچنین قابلیت فنری و انعطاف پذیری بیشتری دارد.
    مدل پیشرفته ی ژیلت که در سال 2004 به بازار عرضه شد، تیغ ژیلت با سیستم اصلاح مرطوب کنندگی بود. این خود تراش که بدون باتری نیز کار می کرد؛ طبق ادعای این شرکت تیغه های آن با نوع های قبلی متفاوت بود.
    ژیلت های 5 تیغه فیوژن در سال 2006 به بازار عرضه شد. تفاوت اصلی این خودتراش ها با نوع های قدیمی تر 5 لبه بودن آن ها است.
    نوع جدید و خاص ژیلت در سال 2014 برای آقایان و ورزشکاران به بازار شد. این مدل خود تراش دارای دسته اصلاح خوش دست بوده و هیچ گونه لطمه ای به پوست وارد نمی کند.
    مبدا اصلی برند ژیلت کشور آمریکا است. اما در حال حاضر محصولات این برند در سایر کشورها نظیر آلمان و انگلیس نیز تولید می شود.

    این شرکت در حال حاضر علاوه بر انواع خود تراش های مختلف برای بانوان و آقایان محصولات دیگری نظیر فوم اصلاح، کرم اصلاح، ژل اصلاح، افترشیو و غیره نیز تولید می کند.