کم هزینه زیبا شوید

فروشگاه اینترنتی آرایشی بهداشتی ویتالوکس در بهمن ماه سال نود هفت 97 با تکیه بر تجربه تیم مدیریتی خود بر بازار آرایشی و بهداشتی و ارائه کمترین قیمت محصولات نسبت به رقبا تاسیس شد.

گروه های مختلف کالای آرایشی بهداشتی  در فروشگاه ویتالوکس وجود دارند که روزانه به محصولات این فروشگاه افزایش می یابد.که کاربران و مشتریان ویتالوکس می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل از محصولات برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ویتالوکس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

استراتژی مدیران ویتالوکس از همان ابتدا خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود می دانستند، زیرا آگاه بودند که در دنیای کنونی و با وسایل ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی، رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.

ارسال ویتالوکس

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

ویتالوکس تلاش می‌کند دوستی خوب برای انتخاب بهترین محصول بر اساس نیاز شما باشد؛ کالاهایی که در ویتالوکس می‌بینید با دقت انتخاب شده‌اند‌ و با همین دقت و جزئیات معرفی و ارائه و تحویل داده می‌شوند. جزییات برای ما مهم‌اند؛ در دنیای شتاب‌زده‌ای که ما را احاطه کرده‌ است، ویتالوکس از شما دعوت می‌کند تا مکث کنید، برندها و محصولات برتر و خاص را بیشتر بشناسید و با خرید از بین آنها با سلیقه‌ی شخصی‌تان، از زیبایی متمایز خود لذت ببرید.