نمایش 1–25 از 50 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   ژنوبایوتیک

   محصولات برند ایرانی ژنو بایوتیک، برندی منحصر به حوزه گروه محصولات مراقبت از پوست است که محصولات این برند با تکیه بر دانش متخصصین مجرب پوست و به کارگیری فرایند های تولید خاص و مدرن، به منظور گسترش کالاهایی با کیفیت بالا در جهت تامین نیاز مصرف کنندگان روانه بازار کرده است و دارای گواهی بین المللی از مرکز تائید صلاحیت می باشد.

   برند ژنوبایوتیک نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عوارض آن و روش های مراقبت از پوست دارد. که از اهداف مهم به واسطه ی پلن گذاری، اجرا و ارزيابي پژوهش هاي كاربردي و توسعه محصولات تخصصی قدیمی و تازه پوست صورت است. خلاقیت، تولید و بهبود در مراحل ساخت محصولات و رسیدن به بالاترین سطح کیفی از اهداف مهم برند ژنو بایتیک می باشد و البته این نگرش باعث پیشرفت و رشد ژنوبایوتیک به عنوان یکی از برندهای تولیدی شرکت پارس آزمای طب می شود.

   با توجه به این دیدگاه و سطح فکری تولیدی محصولات ژنو خود را به عنوان محصولاتی باارزش در حوزه درمان تخصصی بیماری های رایج پوستی همراه با کیفیت اثر بخشی مناسب معرفی کند. این برند به جاه طلبی از نوع خوب در جهت ایجاد فرصت هایی برای تولید محصولاتی بی رغیب و آینده دار اعتقاد دارد که تنها بر پایه تخیل، توانایی و دانش برای جذب افراد با استعداد که بتوانند مفهوم برند را بپذیرند.

   خرید محصولات ژنو بایوتیک بر حول محور عناصر طبیعی موجود در طبیعت می باشد. یکی از نگرش های دیگر برنده در حوزه محصولات مراقبت از پوست و زیبایی استفاده از این نوع ترکیبات می باشد که برند ژنو بایتیک مستثنی از این قضیه نیست .

   شعار برند ژنو بایوتیک استفاده از علم تولید روز دنیا، بهر بردن از نیروهای متخصص و متعهد، مشتری مداری از نوع جلب رضایت از قیمت و کیفیت، ایفای نقشی مهم و تاثیرگذار در صحنه های رقابتی و علمی در سطوح بالا و تولید محصولاتی تخصصی برای همه نسل ها است

   برند ژنوبایوتیک یکی از برند های تخصصی شرکت پارس آزمای طب بوده که در حوضه گروه محصولات مزاقبت از پوست فعالیت میکند.

   از جمله محصولات برند ژنوبایوتیک می توان به ضد آفتاب های ژنو که همگی فاقد چربی و رنگ بندی روشن،کارملی،بژ طبیعی و بدون رنگ می باشند.از دیگر محصولات این برند می توان به فوم شستشوی صورت،ژل ضد آکنه،کرم ترمیم کننده پوست،کرم مرطوب کننه،کرم شقاق و دمحلول ضد آکنه اشاره کرد.

   داشتن نگاه کاملا علمی و  تخصصی به پوست و عارضه های آن و روش های مراقبت  از پوست از جمله اهداف این برند بوده که به واسطه برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی پژوهس های کاربردی و توسعه محصولات تخصصی پوست صورت می پذیرد.

   در طراحي لوگوي محصولات ژنو بایوتیک سعي شده است از رنگ ها و طر ح هاي خنثي استفاده شود، كه با اين شگرد هوشمندانه قابليت تعميم و تغيير و ايجاد فرم هاي مختلف به لوگو و طرح هاي تبليغاتي را ايجاد مي كند، لازم به ذكر است طرح هاي درخت هاي رنگي پشت سر لوگوي ژنو، فقط مختص دسته محصولات SeboGen مي باشد.

   داشتن نگاه کاملا علمی و تخصصی به پوست و عارضه های آن و روش های مراقبت از پوست از جمله اهداف برند ژنوبایوتیک بوده که این مهم به واسطه ی برنامه ريزي، اجرا و ارزيابي پژوهش هاي كاربردي و توسعه محصولات تخصصی پوست صورت می پذیرد.

   نوآوری، اختراع و بهبود در تمام مراحل و رسیدن به بالاترین سطح از رسالت های مهم برند ژنو می باشد و همین امر کمک به رشد و نمو ژنوبایوتیک به عنوان برند نوپای شرکت پارس آزمای طب نمود.

   محصولات ژنو بایتیک عبارت اند از :

   ضد آفتاب ژنوبایوتیک بی رنگ

   پرایمر ژنوبایوتیک

   میسلار واتر ژنوبایوتیک

   کرم ترمیم کننده ژنوبایوتیک

   کرم ضد آفتاب ژنوبایوتیک برای پوست خشک