نمایش 1–25 از 58 نتیجه

نمایش 9 24 36
فیلتر دسته بندی
  فیلتر برند
   هزینه

    فولیکا

    فوليكا، برندی تخصصی و منحصربه فرد، مو و پوست مي باشد كه با بهره گيری از فرمولاسيون پيشرفته و غنی از عصاره های گياهی، ويتامين ها و موارد مؤثر مغذی با نوآوری و تحقيق و توسعه مستمر تحت پوشش كارخانجات پارس حيان محصولات تخصصی خود را به بازار عرضه نموده است.

    فوليكا با استفاده از محصولات تخصصی و درمانی، مشكلات مربوط به سلامت، مراقبت و زيبايی مو و پوست را برطرف می كند. اين برند فاقد مواد شيميايي مضر و سرطان زا می باشد كه با تكيه بر دانش دانشمندان و محققان ايرانی از سال 1386 به بازار عرضه شده است.

    محصولات فولیکابا رعایت کامل استاندارد کیفیت همواره ممتاز بوده. این نام تجاری با استفاده از عصاره گیاهان دارویی و مفید گام بزرگی در حفظ و مراقبت از مو و پوست شما برداشته است. محصولات فولیکا با دریافت استانداردهای بین المللی نظیر ISO9001، OHSAS1800 و … توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

    محصولات فولیکا

    شامپو فولیکا ضد ریزش  یک شامپو تقویت کننده و ضد ریزش fulica تقویت ریشه مو، منجر به رویش بهتر موها شده و با تکیه بر فرمولاسیون کارآمد خود، این کار را انجام می دهد. از ترکیبات موثر شامپو فولیکا می توان به سورفکتانت ملایم، عصاره آرنیکا، زینک سولفات، کافئین و ویتامین  B6 اشاره کرد.