در حال نمایش 15 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  نوع مو
   هزینه

    اسکالیم

    برند اسکاليم يک برند ايتاليايي است که از ميل ذاتی انسان به زيبايی ها و مراقبت از موها برخاسته است.

    برای رسيدن به اين اهداف برند اسکاليم از متخصصين زيبايی و سلامت مو بهره جسته تا کمترين ميزان آسيب به مو ها را وارد نمايد و از سلامت موها حفاظت نمايد.

    استفاده از کمترين ميزان آمونياک در محصولات و بهره جستن از مواد مفيد گياهی همچون روغن آرگان از نقاط تمايـز ايـن برند است که آن را در ميان ديگر برند های رنگ مو برجسته ساخته است.

    همه اين ها نشانه اهميتی است که اسکاليم به سلامت موهای شما می دهد.

    درباره HSA

    كمپاني HSA در سال 1982 در قلب اروپا تاسيـس شد.هدف از كمپاني HSA توليـد محصولات مراقبت از مو و پوست با بالاترين سطح كيـفيـت است. در واقع ايـن كمپاني پيـشتاز محصولات مراقبت از مو مي باشد. كمپاني  HSA  يكي از پيـشرو ها در زميـنه زيـبايـي است كه رويـكرد جامعي در ايـن زميـنه داشته است تا به يـكي از بهتريـن ها در زميـنه محصولات مراقبتي مو تبديـل گردد.

    • با دارا بودن 45 هزار مترمربع كارخانه در سراسر دنيـا
    • توليـد روزانه 30 تن و 150 هزار تيـوپ رنگ
    • با بيـش از 500 فرمولاسيـون مختلف
    • با بيـش 100 برند در سراسر دنيـا
    • با بيـش از 30 سال تجربه
    • با حضور در بيـش از 90 كشور درسراسر جهان

    اکسیدان اسکالیم

    اکسیدان مو اسکالیم یکی از اصلی ترین مواد در رنگ کردن مو با رنگ مو اسکالیم می باشد. اکسیدان‌ها بیشتر برای کم کردن سایه رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یک اکتیواتور یا همان فعال کننده در رنگ کردن موها عمل می‌کنند.

    اکسیدان مو اسکالیم، یک اکسیدان قوی با غلظت ۶درصد ۹درصد ۳درصد ۱۲درصد است که به عنوان عامل اکسیده کننده در فرایند رنگ کردن مو با رنگ ها از جمله رنگ مو اسکالیم استفاده می‌شود. این اکسیدان، می تواند رنگدانه‌های مو را تغییر دهد و به آن‌ها رنگ دلخواه مورد نظر را پیاده کند.

    مانند بقیه اکسیدان‌های مو موجود در بازار، اکسیدان اسکالیم احتمال دارد به پوست و موهای شما آسیب بزند، پس بهتر است قبل از استفاده اکسیدان اسکالیم یا همه اکسیدان ها، اطمینان پیدا کنید مو و پوست سر شما از سلامت مناسبی برخوردار هستند و آماده استفاده از این اکسیدان هستید.

    اکسیدان اسکالیم، به دلیل قدرتمند بودن اکسیده کنندگی، شما می توانید برای دستیابی به رنگ های جذاب  شاداب و اسکالیمی، به راحتی استفاده کنید. به همین دلیل، این محصول به یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای رنگ کردن موهای شما با رنگ مو اسکالیم تبدیل می شود.