نمایش دادن همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36
فیلتر دسته بندی
  فیلتر برند
   هزینه

    اکسیدان اسکالیم 6 درصد Eskalim حجم 150 میل

    موجود در انبار

    44.000تومان
    اکسیدان 6 درصد(20 vol) اسکالیم 150 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    ماسک مو ارگانیک اسکالیم داخل حمام 10 کاره Eskalim حجم 500 میل

    موجود در انبار

    320.000تومان
    ماسک مو 10 کاره اسکالیم تحت لیسانس کشور ایتالیا به عنوان محصولی 100 درصد ارگانیک هر گونه شکستگی و خشکی مو را جبران میکند و باعث رطوبت رسانی به مو می شود.

    پودر دکلره اسکالیم ساشه ضد حساسیت و بدون غبار حجم 50 گرم

    موجود در انبار

    76.000تومان
    پودر دکلره ساشه اسکالیم مدل vip تحت لیسانس کشور ایتالیا یکی دیگر از محصولات اسکالیم است که ضد حساسیت و بدون غبار می باشد.

    اکسیدان 12 درصد اسکالیم 40vol حجم 1000 میل

    موجود در انبار

    149.000تومان
    اکسیدان 12درصد ( 30vol ) اسکالیم 1000 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    اکسیدان اسکالیم 9 درصد مدل 30Vol حجم 150 میل

    موجود در انبار

    44.000تومان
    اکسیدان 9درصد ( 30vol ) اسکالیم 100 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    ماسک مو کراتین اسکالیم داخل حمام Eskalim حجم 500 میل

    موجود در انبار

    289.000تومان
    ماسک مو کراتین اسکالیم حجم 500 میلی تحت لیسانس کشور ایتالیا می باشد. ماسک داخل حمام اسکالیم محصولی حرفه ای برای خانم ها و آقایانی است که به دنبال زیبایی موهای خود هستند.

    اکسیدان 3 درصد اسکالیم مدل 10vol حجم 150 میل

    موجود در انبار

    44.000تومان
    اکسیدان 3 درصد اسکالیم یکی از محصولات با کیفیت این برند می باشد. این اکسیدان با انواع مو، سازگاری داشته و سبب استحکام و افزایش درخشش موها می شود.

    اسپری مو دو فاز آرگان اسکالیم Eskalim حجم 250 میل

    موجود در انبار

    229.000تومان
    اسپری مو دو فاز آرگان اسکالیم تحت لیسانس کشور ایتالیا از بهترین روغن آرگان 100 درصد طبیعی و کراتین تشکیل شده است .این اسپری بیرون حمام اسکالیم همراه خوبی برای مراقبت از موهای شما می باشد.

    اکسیدان 9 درصد اسکالیم مدل 30vol حجم 1000 میل

    موجود در انبار

    149.000تومان
    اکسیدان 9درصد ( 30 vol ) اسکالیم 1000 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    رنگ مو اسکالیم Eskalim ایتالیایی حجم 100 میل

    موجود در انبار

    120.000تومان
    رنگ موی اسکالیم Eskalim یک محصول ایتالیایی است که کیفیت بسیار بالایی دارد. این محصول که دارای ترکیبات گیاهی است؛ سلامت موها را تضمین می کند.

    ماسک مو اسکالیم بیرون حمام متریال کراتین هیدرولیز شده حجم 300 میل

    موجود در انبار

    219.000تومان
    ماسک مو اسکالیم متریال کراتین هیدرولیز شده بیرون حمام حجم 300 میلی تحت لیسانس کشور ایتالیا می باشد. ماسک بیرون حمام دوفاز اسکالیم محصولی حرفه ای برای خانم ها و آقایانی است که به دنبال زیبایی موهای خود هستند.

    پودر دکلره اسکالیم بدون غبار فوق العاده قدرتمند حجم 500 گرم

    موجود در انبار

    339.000تومان
    پودر دکلره اسکالیم بدون غبار 500 گرمی مناسب برای انواع موهای حساس و معمولی می باشد،این محصول از آسیب به موها جلوگیری نموده و دارای نرم کننده مو با رایحه ای مطبوع می باشد.

    اکسیدان 6 درصد اسکالیم مدل 20vol حجم 1000 میل

    موجود در انبار

    149.000تومان
    اکسیدان 6 درصد(20 vol) اسکالیم 1000 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    اکسیدان 3 درصد اسکالیم مدل 10vol حجم 1000 میل

    موجود در انبار

    149.000تومان
    اکسیدان 3درصد ( 10vol ) اسکالیم 1000 میل به گونه اي فرموله شده است كه در تركيـب با رنگ موها به ويژه رنگ موي اسكاليـم،بهتريـن نتيـجه را حاصل مي نمايـند و از آسيـب رسيـدن به موها كاملا جلوگيـري مي كنند.

    اسکالیم

    برند اسکاليم يک برند ايتاليايي است که از ميل ذاتی انسان به زيبايی ها و مراقبت از موها برخاسته است.

    برای رسيدن به اين اهداف برند اسکاليم از متخصصين زيبايی و سلامت مو بهره جسته تا کمترين ميزان آسيب به مو ها را وارد نمايد و از سلامت موها حفاظت نمايد.

    استفاده از کمترين ميزان آمونياک در محصولات و بهره جستن از مواد مفيد گياهی همچون روغن آرگان از نقاط تمايـز ايـن برند است که آن را در ميان ديگر برند های رنگ مو برجسته ساخته است.

    همه اين ها نشانه اهميتی است که اسکاليم به سلامت موهای شما می دهد.

    درباره HSA

    كمپاني HSA در سال 1982 در قلب اروپا تاسيـس شد.هدف از كمپاني HSA توليـد محصولات مراقبت از مو و پوست با بالاترين سطح كيـفيـت است. در واقع ايـن كمپاني پيـشتاز محصولات مراقبت از مو مي باشد. كمپاني  HSA  يكي از پيـشرو ها در زميـنه زيـبايـي است كه رويـكرد جامعي در ايـن زميـنه داشته است تا به يـكي از بهتريـن ها در زميـنه محصولات مراقبتي مو تبديـل گردد.

    • با دارا بودن 45 هزار مترمربع كارخانه در سراسر دنيـا
    • توليـد روزانه 30 تن و 150 هزار تيـوپ رنگ
    • با بيـش از 500 فرمولاسيـون مختلف
    • با بيـش 100 برند در سراسر دنيـا
    • با بيـش از 30 سال تجربه
    • با حضور در بيـش از 90 كشور درسراسر جهان

    اکسیدان اسکالیم

    اکسیدان مو اسکالیم یکی از اصلی ترین مواد در رنگ کردن مو با رنگ مو اسکالیم می باشد. اکسیدان‌ها بیشتر برای کم کردن سایه رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یک اکتیواتور یا همان فعال کننده در رنگ کردن موها عمل می‌کنند.

    اکسیدان مو اسکالیم، یک اکسیدان قوی با غلظت ۶درصد ۹درصد ۳درصد ۱۲درصد است که به عنوان عامل اکسیده کننده در فرایند رنگ کردن مو با رنگ ها از جمله رنگ مو اسکالیم استفاده می‌شود. این اکسیدان، می تواند رنگدانه‌های مو را تغییر دهد و به آن‌ها رنگ دلخواه مورد نظر را پیاده کند.

    مانند بقیه اکسیدان‌های مو موجود در بازار، اکسیدان اسکالیم احتمال دارد به پوست و موهای شما آسیب بزند، پس بهتر است قبل از استفاده اکسیدان اسکالیم یا همه اکسیدان ها، اطمینان پیدا کنید مو و پوست سر شما از سلامت مناسبی برخوردار هستند و آماده استفاده از این اکسیدان هستید.

    اکسیدان اسکالیم، به دلیل قدرتمند بودن اکسیده کنندگی، شما می توانید برای دستیابی به رنگ های جذاب  شاداب و اسکالیمی، به راحتی استفاده کنید. به همین دلیل، این محصول به یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها برای رنگ کردن موهای شما با رنگ مو اسکالیم تبدیل می شود.