نمایش 1–25 از 29 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   سریتا

   شرکت پارس آزمای طب تولید کننده محصولات سریتا را می توان یکی از بزرگترین و حرفه ای تریت تولیدکنندگان داخلی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی نامید.
   کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی پارس آزمای طب با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1383 راه اندازی شد.خرید محصولات سریتا را می توانید بدون واسطه ار ویتالوکس فروشگاه اینترنتی خرده فروشی آنلاین تهیه کنید.

   پرفروش ترین محصولات برند سریتا

   محصولات سریتا جز پرفروش ترین و مطرح ترین محصولات آرایش بهداشتی بازار ایران هستند که در شبکه های اجتماعی زیادی از جمله نی نی سایت راجب به این محصولات تبادل نظر می شود مثل سوال در مورد اینکه شامپو ضد شپش سریتا خوبه؟؛ خوب به صورت کلی بهترین شامپو ها و معروفترین محصولات سریتا عبارت اند از جمله : تقویت کننده مژه، سرم احیا کننده ابرو سریتا،تونیک ضدشوره سریتا،تونیک پرومین سریتا ،تونیک مینوتا سریتا،شامپو ضدریزش مو سریتا،شامپو پرومین سریتا، ماسک مو سریتا،سرم کراتین،t2 تونیک سریتا ، سرم سریتا و شامپو کافئین سریتا ،شامپو جوانه گندم سریتا نام برد.

   تقویت کننده‌های مو و محصولات ضد ریزش

   از قدیم تا به امروز مشکلات ریزش و کم پشتی مو خیلی زیاد بوده است. شرکت سریتا انواع خرید شامپو، سرم مو، اسپری،کرم ابرو سریتا و خیلی موارد دیگر را با مواد طبیعی گیاهی متنوعی برای تمام اقشار جامعه تولید کرده است. معمولاً این محصولات با داشتن مواد معدنیمغذی و آنتی اکسیدان های قوی باعث تغذیه کنندگی مناسب ریشه موها و افزایش زمان بازدهی رشد مو می‌شوند.

   در تمامی محصولات برند سریتا از عصاره گیاهانی مانند رزماری، گزنه، ویتامین D3، ماینوکسیدیل و … خیلی از ترکیبات طبیعی که نام بردن آن ها زیاد است استفاده شده است.

   محلول تقویت مژه سریتا

   مژه در قسمت حساس و نزدیک به چشم می باشد محلول تقویت مژه سریتا دارای ویتامین‌های متنوعی است که مشخصا برای رشد و حجیم کردن مژه‌ها خیلی مهم و مناسب است. در واقع ترکیبات محصولات مربوط تقویت مژه ها باید خیلی با دقت ساخته شوند چون ممکن است عوارض داشته باشند. به همین دلایل محلول تقویت مژه سریتا با ترکیبات فاقد حساسیت و تهیه شده از مواد سالم به چشم مصرف کنندگان آسیبی نمی رساند. این محلول بیشتر باعث رویش مجدد مژه‌ها می‌شود و از ریزش آنها جلوگیری می‌کند.

   خرید اینترنتی محصولات سریتا از فروشگاه ویتالوکس

   تنوع بالا محصولات چه آرایشی و چه بهداشتی این برند ایرانی سریتا،باعث شده برای خرید آنلاین بهترین محصولات با گستردگی بالا، به هرصورتی مشخصات و آیتم های گوناگونی مورد سنجش قرار می گیرد. به همین علت است که می توانید قبل از خرید اینترنتی محصولات آرایشی سریتا، بهترین خرید بعد از تصمیم گیری نهایی را داشته باشید. در فروشگاه اینترنتی ویتالوکس، داده های مفصلی  از تک تک محصولات سریتا در دسترسه ، برند Cerita با محوریت خرید با کیفیت برای ایرانیان عزیز و صادرات به کشورهای دیگر پا به عرصه رقابت گذاشته تا بتواند نام محصولات ایرانی را به تمام نقاط جهان عرضه کند .

   شرکت پارس آزمای طب تولید کننده شامپو های سریتا با حجم 200 میل می باشد.

   شامپو سریتا

   شامپو های سریتا دارای تنوع زیاد برای انواع موهای خشک،چرب،دارای ریزش و شوره هستند.

   از پر فروش ترین شامپوهای سریتا می توان شامپو کافئین سریتا و پرومین سریتا را نام برد که از قدیمی ترین محصولات این شرکت هستند.

   دیگر محصولات شامل شامپو های موی چرب و خشک و ضد شوره موی چرب و خشک می توان یاد کرد.

   دوتا از جدیدترین محصولات این شرکت شامپو ضد ریزش مینوتا سریتا برای انواع موی خشک و چرب هستند.