مراقبت از مو

20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

رنگ مو بدون دکلره

دکلره کردن مو یکی از روش های رایج در آرایشگاه ها است تا رنگ اصلی مو را بدین وسیله از بین ببرند و رنگ مورد نظر خود را جایگزین کنند. این عمل تنها در صورت استفاده از مواد دکلره امکان پذیر است. اما گاهی افرادی که دارای مو های ضعیفی هستند، ریشه مو آن ها و یا ساقه مو آن ها در صورت استفاده از این مواد از بین می رود و آسیب پذیر خواهد شد. با در نظر داشتن این موارد شما می توانید برای رنگ نمودن مو های خود اقدام کنید؟ قطعا پاسخ مثبت است و باید از ترکیباتی استفاده نمایید که به این نمونه مواد برای رنگ بری نیازمند نباشند. در زمینه خرید رنگ مو عالی نیز صحبت می کنیم.

20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

ترکیبات رنگ مو با یکدیگر متفاوت است و تغییر در حتی چند سی سی از رنگ مو در ترکیب سبب تغییر در رنگ نهایی خواهد شد. به همین دلیل به ترکیب رنگ انتخابی دقت نمایید تا بتوانید حتی در منزل جلوه ای زیبا به موهای خود بدهید و زیبایی چهره خود را نیز افزایش دهید. از میان رنگ هایی که نیاز به دکلره ندارند، ترکیبات زیر را به عنوان ترکیبات ترند و پرطرفدار معرفی می کنیم.

رنگ موی اسکالیم

قهوه ای روشن، رنگ بدون دکلره

برای آن که بتوانید رنگ قهوه ای مو را مورد استفاده قرار دهید، باید از ترکیب رنگ قهوه ای شماره چهار یا شماره سه استفاده نمایید و نصف تیوپ را خالی کنید. سپس می توانید از اکسیدان دو یا نه درصد برای ترکیب نمودن استفاده کنید. در نظر داشته باشید دو برابر رنگ مو باید از اکسیدان استفاده نمایید. در انتها نیز می توانید برای براق نمودن مو و تثبیت آن از واریاسیون بنفش و نقره ای استفاده کنید.

قهوه ای روشن بدون دکلره

قهوه ای شکلاتی ترکیبی زیبا

قهوه ای شکلاتی کمی تیره تر از قهوه ای است و رنگ مو مورد علاقه جوانان است. در این حالت نیازی ندارید که ابتدا موها را دکلره نمایید. برای ترکیب نمودن قهوه ای شکلاتی باید ابتدا نصف تیوپ رنگ قهوه ای شماره 4 را با یک سوم تیوپ شکلاتی شماره 6 مخلوط نمایید و دو برابر اکسیدان دو یا 9 درصد را استفاده کنید و خوب بهم بزنید. برای زیبایی بیشتر نیز یک سانتی متر واریاسیون بنفش استفاده کنید و بهم بزنید. مخلوط بدست آمده را به مو های خود منتقل سازید و 20 دقیقه زمان دهید. سپس بدون شامپو شست و شو دهید.

20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

ترکیب سوم، شکلاتی دودی

این دسته از ترکیبات رنگ مو نیز به عنوان دسته تیره معرفی خواهند شد. دودی اضافه شده به رنگ شکلاتی و قهوه ای، میزان بیشتری از رنگ مو شکلاتی و قهوه ای، مو های شما را تیره خواهند نمود. برای ایجاد این ترکیب می توانید نصف تیوپ رنگ شکلاتی شماره 7 را با نصف تیوپ رنگ دودی( بسته به علاقه خود می توانید تیره و روشن بودن آن را در نظر بگیرید) با یکدیگر مخلوط کنید. سپس می توانید واریاسیون نقره ای و اکسیدان شش درصد را به مواد اضافه نمایید. در این حالت می توانید ترکیبی زیبا و جذاب را ایجاد نمایید و بدون دکلره مورد استفاده قرار دهید.

شکلاتی دودی

رنگ بدون دکلره کاراملی شکلاتی

رنگ مو کاراملی شکلاتی و یا کاراملی تکی، نمونه ایی از رنگ مو بدون دکلره است. شما می توانید با استفاده از تنها دو رنگ کاراملی شماره و نسکافه ای و یا شکلاتی، این رنگ زیبا را به وجود آورید. سپس می توانید از اکسیدان سه یا 6 درصد استفاده کنید و واریاسیون نقره ای را نیز می توانید در این ترکیب استفاده نمایید.

رنگ مو کارملی شکلاتینسکافه ای رنگ مویی همه پسند

این رنگ مو نیز به دکلره نیاز ندارد و می توانید با ترکیب نمودن رنگ نسکافه ای شماره شش و بلوند کاپوچینویی شماره هشت و اکسیدان نه درصد آن نمونه رنگ را ایجاد نمایید.

رنگ مو نسکافه ای

رنگ مو نسکافه ای

تنباکویی رنگ مناسب مو شما

رنگ تنباکویی مخصوص مو، رنگی نسبتا روشن است. ترکیب این رنگ مو تنباکویی، رنگ شماره 5C و اکسیدان شش درصد است. همچنین می توانید از رنگ 6c نیز در این ترکیب استفاده نمایید. اکسیدان شش درصد نیز حلال این ترکیب است.

 

رنک مو تنباکویی

رنگ تنباکویی

رنگ شرابی مخصوص مو های شما

رنگ مو شرابی یکی از رنگ های فانتزی مو است، البته به انجام دکلره برای این نمونه رنگ نیازی نیست. با ترکیب نمودن رنگ موی شرابی با رنگ شرابی 3.6 می توانید این ترکیب را ایجاد نمایید. از اکسیدان 9 درصد نیز می توانید برای ایجاد این رنگ استفاده کنید.

رنگ مو شرابی

رنگ مو شرابی

رنگ جذاب زیتونی دودی

این نمونه رنگ مو، کمی روشن و سرد است. این ترکیب را می توانید با استفاده از رنگ زیتونی نصف تیوب و نصف تیوپ رنگ دودی ایجاد نمایید. از واریاسیون سبز، نقره ای و بنفش نیز می توانید استفاده کنید. همچنین در این ترکیب اکسیدان بهتر است 6 درصد باشد.

رنگ مو زیتونی دودی

رنگ مو زیتونی دودی

سرمه ای و آبی تیره، رنگی جذاب

این نمونه رنگ، بدون دکلره بر روی مو های شما ایجاد خواهد شد. کافی است رنگ دودی را با سه بند انگشت واریاسیون آبی مخلوط نمایید و برای براق شدن و زیبایی بیشتر، می توانید واریاسیون بنفش و نقره ای را نیز اضافه نمایید. بعد از آن به مو های خود انتقال دهید.

رنگ مو سرمه ای و آبی تیره

رنگ مو سرمه ای و آبی تیره

عسلی زیتونی، ترکیب عالی رنگ مو

اگر قصد دارید ترکیب رنگ عالی مو های شما به چشم بیاید، بهتر است رنگ عسلی شماره هفت را با رنگ زیتونی شماره 6 ترکیب نمایید و از واریاسیون نقره ای و بنفش و در نهایت از اکسیدان شش درصد استفاده نمایید. ترکیبات را 20 تا 40 دقیقه بر روی مو قرار دهید و آبکشی نمایید.

رنگ-مو-عسلی-زیتونی

رنگ-مو-عسلی-زیتونی

عسلی، رنگ روشن مخصوص مو

رنگ عسلی مو، ترکیبی روشن و جذاب دارد. برای ایجاد این ترکیب می توانید سه چهارم تیوپ رنگ عسلی را با یک سوم تیوپ رنگ نسکافه ای مخلوط نمایید و با استفاده از اکسیدان شش درصد مخلوط کنید. در انتها رنگ عسلی جذابی را خواهید داشت. استفاده از واریاسیون نقره ای و بنفش را فراموش نکنید.

رنگ مو عسلی نسکافه ای

رنگ مو عسلی نسکافه ای

رنگ تافی، ترکیب دوازدهم برتر

این نمونه ترکیب به قهوه ای روشن نزدیک تر است. برای ایجاد این ترکیب می توانید، رنگ قهوه ای تافی را با اکسیدان شش مخلوط کنید. سپس از گذشت 20 تا 40 دقیقه آبکشی نمایید.

رنگ مو قهوه ای تافی

رنگ مو قهوه ای تافی

شامپاینی تیره

برای ایجاد این ترکیب بدون دکلره باید رنگ مسی، دودی و شکلاتی را به یک اندازه به ظرف منتقل نمایید و از اکسیدان شش و واریاسیون نقره ای استفاده نمایید.

 

شامپایی تیره

شامپایی تیره

فندقی، رنگ مویی جذاب آسان

رنگ مو فندقی به سادگی بر روی موی شما می خوابد. برای ایجاد این ترکیب می توانید از شکلاتی شماره 6 و فندقی شماره 6 استفاده نمایید. همچنین اکسیدان مناسب این ترکیب 9 درصد با واریاسیون نقره ای است.

رنگ مو فندوقی بدون دکلره

ترکیب رنگ مو بیسکوییتی

این ترکیب را با استفاده از بلوند طلایی شماره هشت و بلوند دودی شماره 7 می توانید ایجاد کنید. همچنین واریاسیون بنفش و اکسیدان نه درصد برای این ترکیب مناسب است.

رنگ مو بیسکوییتی

رنگ مو بیسکوییتی

رنگ مخصوص مو دارچینی

این رنگ نیز بدون دکلره ایجاد می شود. این رنگ را به وسیله، رنگ بلوند طلایی ماهگونی، بلوند شکلاتی، بلوند دودی، بلوند پلاتینه صدفی و اکسیدان شش درصد می توانید ایجاد کنید.

رنگ موی دارچینی

رنگ موی دارچینی

رنگ جذاب مو بلوطی

این رنگ نیز بدون دکلره و با ترکیب نمودن رنگ شماره 4.4 و با استفاده از اکسیدان نه درصد ایجاد می شود. می توانید این رنگ را به مدت 40 دقیقه بر روی مو های خود قرار دهید و در انتها، آبکشی کنید.

رنگ مو بلوطی

رنگ مو بلوطی

ماهگونی، ترکیبی اشرافی

این ترکیب رنگ مو بدون دکلره می تواند بر روی موهای شما جذابیت زیادی ایجاد کند. رنگ ماهگونی روشن را با رنگ طبیعی و رنگ شکلاتی به میزان کم( چند بند انگشت) مخلوط نمایید. سپس از اکسیدان شماره دو و واریاسیون نقره ای استفاده نمایید.

رنگ مو ماهگونی

رنگ مو ماهگونی

مسی مرجانی، رنگ موی زیبا

این رنگ مو مناسب مراسم ها و مجالس است. شما می توانید با ترکیب نمودن رنگ مسی با واریاسیون مسی و قرمز به اندازه کم و ترکیب نمودن آن ها با اکسیدان نه درصد این ترکیب را ایجاد نمایید.

مسی مرجانی

مسی مرجانی

قهوه ای و طلایی، ترکیب برنده و همیشگی رنگ مو بدون دکلره

برای آن که بدون دکلره رنگ قهوه ای طلایی ایجاد نمایید، می توانید ترکیب رنگ مو طلایی شماره 6 را با رنگ قهوه ای شماره 7 ایجاد نمایید. اکسیدان این ترکیب نیز اکسیدان شماره 2 می باشد.

رنگ مو قهوه ای و طلایی

رنگ مو قهوه ای و طلایی

کلام نهایی

با در نظر داشتن این موارد می توانید برای خرید رنگ مو اسکالیم ایتالیایی و رنگ مو فرامسی ایتالیایی مورد نظر خود از سایت آرایشی ویتالوکس اقدام نمایید و ترکیبی بدون نیاز به دکلره را ایجاد نمایید.

رنگ موی اسکالیم

3 دیدگاه در “20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

 1. آواتار آرزو سادات حسینی وفا آرزو سادات حسینی وفا گفت:

  سلام چقدر خوبه که این اطلاعات رو در اختیار خریدار میزارین از شهامت تون خوش آمد و حتما خرید میزنم

  1. آواتار ali uosefi ali uosefi گفت:

   خواهش می کنم با جملات شما انگیزه بیشتری می گیریم .

 2. آواتار شهربانو شهربانو گفت:

  سلام بسیار زیبا هستن در آینده انجام می دهم.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *