در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   ایکس دریم

   برند ایکس دریم یکی از قدیمی ترین برندهای با کیفیت ایرانی در زمینه تولید کاندوم است. این برند را که برخی افراد با نام دریم نیز می شناسند فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است. شرکت ایکس دریم دارای دارای پروانه وزارت بهداشت و سایر مجوزهای لازم بوده و تمامی محصولات خود را توسط به روزترین دستگاه ها در فضایی کاملاً بهداشتی تولید می کند.

   این شرکت علاوه بر علامت استاندارد کشور ایران دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE نیز بوده و به سایر کشورهای خاورمیانه نیز محصولات خود را صادر می کند.

   همچنین این شرکت در مدت زمانی کوتاه توانسته گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت iso 9001/2008 و iso 13485/2003 از شرکت BRSآمریکا را نیز دریافت کند.

   کیفیت بالا در کنار بسته بندی زیبا این برند را به یک گزینه مناسب برای رقابت با رقبای خارجی تبدیل کرده است.

   در حال حاضر محصولات تولید شده توسط برند ایکس دریم 20 نوع مختلف بوده و در بسته های 3 و 12 عددی تولید می شود.

   ایکس دریم محصولات خود را با توجه به نیاز زوج های مختلف در انواع  کاندوم تاخیری، کلاسیک، کاندوم خاردار،  کاندوم میوه ای، فضایی و… با کیفیت بالا تولید کرده است. قیمت مقرون به صرفه در کنار تنوع و کیفیت بالا این برند ایرانی را به یک برند پرطرفدار تبدیل کرده است.

   تمامی کاندوم های تولید شده توسط ایکس دریم دارای مخزن اضافی در ابتدای کاندوم برای امنیت بیشتر روابط زناشویی و آغشته به لوبریکانت به روان کنندگی بهتر نیز می باشند.