در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   سیمپلکس

   برند سیمپلکس توسط شرکت پالیز طب در سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت در ابتدا با تولید انواع ژل های سونوگرافی، الکتروکاردیوگرافی و لوبریکانت با نام تجاری پلی ژل و سیمپلکس با مجوز رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی وارد بازار لوازم مصرفی پزشکی ایران شد.

   پالیز طب در سال 1384 مجوز پروانه ساخت ژل های سرما و گرما با نام بوران سوزان را دریافت کرد. همچنین توانست در سال 1387 پروانه ساخت تولید ژل های لوبریکانت آمیزشی را به عنوان اولین تولید کننده این کالا دریافت کند.

   خشکی واژن در روابط جنسی از مشکلات شایعی است که منجر به رابطه ای دردناک و ناخوشایند می شود. ژل لوبریکانت یک راهکار ایده آل و مناسب برای برطرف کردن این مشکل و افزایش لذت از روابط جنسی می شود.

   این ژل از برند سیمپلکس با لغزنده تر و روان تر کردن، رابطه زناشویی را به اوج لذت می رساند. افرادی که در رابطه جنسی درد زیادی را تحمل می کنند یا به نوعی نسبت به رابطه جنسی فوبیا دارند با استفاده از این ژل می توانند مشکل خود را برطرف کنند.

   همچنین از این محصول در زمینه پزشکی برای معاینه واژینال و سونوگرافی نیز استفاده می شود.

   هدف برند سیمپلکس این است که با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بکار گیری نیروهای متخصص بهترین ژل های آمیزشی را مطابق با نیاز مردم با قیمت مناسب به بازار عرضه کند. ژل های تولید شده توسط این برند عبارتند از: ژل حجم دهنده سیمپلکس، ژل تاخیری سیمپلکس ، ژل تنگ کننده سیمپلکس،اسپری تاخیری سیمپلکس افزایش میل جنسی، افزایش نعوظ و غیره.

   محصولات جنسی سیمپلکس قابل عرضه در فروشگاه لوازم جنسی آرایشی ویتالوکس می باشد.