نمایش 1–25 از 34 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
  هزینه

   پرودرما

   پرودرما برند شركت آراشیمی پارس با هدف تولید محصولات بهداشتی و آرایشی و به منظور ارتقا و بهبود سلامت پوست و مو و پاسخگویی به نیازهای بهداشتی اقشار مختلف جامعه راه اندازی شده است. هم اکنون محصولات شرکت آراشیمی پارس با نام تجاری پرودرما که شامل انواع کرم های ضدآفتاب، مرطوب کننده، محصولات ضدجوش، انواع پن های درماتولوژیک، محصولات لایه بردار، کرم های ضدچروک، سفت کننده پوست و غیره میباشد. درج لوگوی “Formulated with usage of SILAB actives” بر روی بسته بندی این محصولات نشان دهنده مجوز همکاری با این شرکت معتبر فرانسوی است.

   کرم پرودرما

   کرم پرودرما ساخته شده توسط شرکت آراشیمی پارس است که فعالیت خود را با تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و ارتقاء سطح بهداشت و سلامت پوست و مو در کشور آغاز کرده است. تمامی محصولات تولید شده توسط این شرکت با نام تجاری پرودرما طراحی و تولید می شوند. این برند را می توان به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا در کنار قیمت مناسب رقیب مناسبی برای محصولات مشابه خارجی دانست. علاوه بر آن از نظر شکل ظاهری و بسته بندی محصول نیز در سطح استاندارد بالایی قرار دارد.

   تمامی مواد اولیه برای تهیه محصولات پرودرما با نهایت دقت و ظرافت توسط مطالعات و آزمایشات بالینی تهیه می شود. همچنین تمامی این مواد دارای اثربخشی بالا بوده و دارای کاربردهای چندگانه برای مراقبت از پوست و مو می باشد.

   هدف شرکت آراشیمی تولید محصولات با کیفیت بسیار بالا با استفاده از مواد اولیه مرغوب با بالاترین میزان اثربخشی می باشد. تمامی افراد فعال در این شرکت از متخصصین مجرب با دانش فنی بالا بوده و دستگاه های استفاده شده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته اند. این شرکت قصد دارد تا با بالاتر بردن تنوع و کیفیت محصولات خود گامی بزرگ در سطح ارتقای بهداشت و سلامت جامعه بردارد.

   برخی از محصولات تولید شده توسط کرم پرودرما عبارتند از:

   سفت کننده پوست