در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   محصولات برند نیو نی نی توسط شرکت مهام تجارت ارومیه تولید شده است. پوست و موی کودکان بسیار حساس بوده و نیاز به مراقبت بسیار زیاد دارد. برای سلامت کامل مو و پوست کودکان لازم است از محصولاتی استفاده شود که از انواع آسیب های پوستی جلوگیری کند. بنابراین بهتر است که برای محافظت از پوست و موی آن ها در انتخاب محصولاتی مراقبتی و محافظتی بسیار دقت کنیم.

   برند نیو نی نی که مختص محصولات کودکان است، یکی از برندهای تولید شده توسط توسط شرکت مهام تجارت ارومیه است. این شرکت در سال 1386 تاسیس شد و به طور رسمی از سال 1393 واردات محصولات کودک و داروخانه ای را آغاز کرد.

   همچنین شرکت مهام تجارت ارومیه در دسته شرکت های زیر مجموعه هلدینگ دارو درمان پارمیس نیز قرار دارد و فعالیت خود را طبق دستورالعمل ها و قوانین این هلدینگ و در راستای اهداف آن ها انجام می دهد.

   برخی از محصولاتی که به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت توسط این شرکت تولید می شوند عبارتند از: انواع کرم ها، لوسین بدن، شویندها، محصولات سلولزی، روغن، صابون، اکسسوری، پزشکی و غیره.

   برند نیو نی نی تحت مالکیت شرکت مهام تجارت بوده و تولید آن توسط کشور ایران، تایوان و چین صورت می گیرد. برای خرید محصولات نیو نی نی می توانید به راحتی سفارش خودتان را در بهترین سایت آرایشی ویتالوکس ثبت کنید.