در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   مایع لنز نئو پلاس

   مایع لنز نئو پلاس مدل نئو ویژن را می توان یک محلول فوق العاده مناسب به شمار آورد. محلولی که قدرت شستشوی لنزهای تماسی را داشته و آنها را از هر آلودگی پاک می سازد. ترکیبات ویژه این محصول منجر به حذف انواع آلودگی و چربی از سطح لنز شده و از خاصیت ضد عفونی کنندگی برخوردار می باشند. لذا با شستشوی لنزهای تماسی و استفاده از آنها دچار عفونت چشم نخواهید شد. پروتئین ها و مواد زائدی که روی عدسی لنز تجمع یافته اند؛ توسط این مایع به خوبی حذف و نابود خواهند شد.

   مایع لنز نئو پلاس مدل نئو ویژن باعث محافظت کامل از لنزها شده و عملیات میکروب زدایی را به نحو احسن انجام می دهد. این محصول علاوه بر حفاظت لنز، از چشمان شما نیز مراقبت کرده و حافظ سلامت آنها خواهد بود. نه تنها لنزهای تماسی طبی قابلیت شستشو و تمیزی با این مایع را دارند؛ بلکه لنزهای تماسی آرایشی نیز دارای چنین قابلیتی هستند. ذخیره و نوسازی لنزها یکی دیگر از وظایفی است که توسط این مایع صورت می گیرد؛ یعنی لنزها توسط آن تازه شده و به خوبی ذخیره و نگهداری خواهند شد.

   ویژگی های مایع لنز نئو پلاس مدل نئو ویژن:

   • مناسب برای انواع لنز تماسی طبی و آرایشی
   • ساخت کشور کره جنوبی
   • قابل استفاده توسط خانم ها و آقایان
   • شستشو و پاکیزگی کامل لنزها
   • ذخیره و نوسازی لنزها
   • حذف گردوغبار، چربی و پروتئین های روی عدسی لنز
   • محافظت همه جانبه از لنزها و چشم های شما
   • دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی لنز

   نئو پلاس

   برند نئوپلاس یک شرکت تولید محلول لنزهای تماسی در کشور کره جنوبی است. مایع لنز ساخته شده توسط این شرکت به دلیل ترکیبات خاصی که در ساخت آن استفاده شده از خشک شدن لنزهای تماسی جلوگیری می کند. ترکیبات ضد عفونی کننده و آنتی باکتریال به کار رفته در این محلول پروتئین ها و آلودگی هایی که در طول روز بر روی لنزهای تماسی می نشیند را به خوبی از بین می برد. همچنین بدون نیاز به استفاده از مکمل دیگر کافیست که مقداری کافی از محلول را در جا لنزی مخصوصی که در بسته آن قرار داده شده بریزید و لنزهای خود را حداقل به مدت 4 ساعت در آن قرار دهید. محلول شست و شوی لنز برند نئو پلاس تنها در مدت نیم ساعت تمامی رسوبات چربی، غبار و انواع آلودگی های روی سطح لنزهای شما از بین می رود. توجه کنید که لازم است قبل از قرار دادن لنزها در محلول آن ها را ابتدا با محلول شست و شو دهید. اگر درب جا لنزی به خوبی و محکم بسته شده باشد، لنز می تواند حداکثر تا مدت 30 روز در محلول بماند.

   ویژگی‌های مایع لنز نئو پلاس

   مایع لنز نئوپلاس دارای یک جال لنزی مخصوص با خاصیت آنتی باکتریال است. محلول تولید شده توسط این برند ساخت کره جنوبی به گونه ای است که علاوه بر پاک کردن تمامی چربی ها و مواد معدنی، از سطح لنزها محافظت کرده و به حفظ پاکیزگی آن ها کمک می کند. برای خرید بهترین مایع لنز می توانید به راحتی سفارش خودتان را دربهترین سایت آرایشی ویتالوکس ثب کنید.