نمایش 1–25 از 85 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   مای

   محصولات مای در واقع یکی از برندهای تحت مالکیت گروه صنعتی گلرنگ است. گلرنگ یک هلدینگ بزرگ با بیش از 42 برند و 20 شرکت زیر گروه است. ” شرکت آریان کیمیا تک ایران” که در سال 2003 با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس شده است، یکی از همین شرکت ها است. برند مای توسط این شرکت در مجهزترین کارخانجات خاورمیانه تولید می شود.

   فعالیت های عمده آریان کیمیا تک تولید، فروش و توزیع انواع محصولات مراقبت از پوست و مو، آرایشی بهداشتی و غیره است. تمامی محوصلات تولید شده برند مای در این شرکت توسط با کیفیت ترین مواد اولیه و به دست افراد متخصص در مدرن ترین کارخانه آرایشی و بهداشتی خاورمیانه با استانداردهای جهانی تولید می شود.

   برخی از استانداردهای بین المللی دریافت شده این برند عبارتند از GMP  و ISO 22716. هدف برند مای تولید محصولات مراقبت از پوست و مو با بالاترین کیفیت و سازگاری برای مصرف کنندگان است. همچنین این برند مطرح در تلاش است که با بالا بردن تنوع و کیفیت محصولات و افزایش تولید گامی بزرگ در راستای برآورده کردن نیازهای تمامی جامعه بردارد.

   مالک اولیه و بنیان گذار برند گلرنگ محمدکریم فضلی بود که در ابتدا فعالیت خود را در سال 1351 با عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت پاکشو آغاز کرد. وی برند گلرنگ را تحت عنوان محصولات شوینده و آرایشی و بهداشتی گلرنگ ثبت کرد. پس از درگذشت محمد کریم فضلی در سال 1399 ریاست هیئت مدیره به پسر او مهدی فضلی داده شد.

   برای خرید محصولات مای: ،، ، ، ، ،، ، ، ، ، ،رول ضد تعریق، ،،  ،، ، می توانید به راحتی سفارش خودتان را در بهترین سایت آرایشی ویتالوکس ثبت کنید