در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   شرکت تولیدی و بازرگانی جی (سهامی خاص) در سال 1353 با هدف ارتقاء سطح بهداشت جامعه توسط دکتر میر محسن هاشمی صالحی تاسیس شد. در ابتدا برند جی با نام تجاری ” نوترجی” در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت کرد.

   کارخانه این شرکت در سال 1386 به دنبال خروج صنایع از شهرهای بزرگ، از تهران به شهرک صنعتی هشتگرد منتقل شد؛ در حال حاضر نیز ساختمان مرکزی شرکت جی در محل قبلی کارخانه در خیابان جمهوری قرار دارد.

   تغییر علامت تجاری ”نوترِجی“ به ”جی“ در سال 1371 صورت گرفت. در سال 1380 با فوت دکتر میر مهدی هاشمی صالحی، فرزند آن مرحوم به عنوان مدیر عامل مسئولیت این مجموعه را عهده دار شد.

   اولین محصول برند جی کرم ترک پای جی بود. در حال حاضر نیز بخش اعظم سهم بازار ایران برای کرم ترک پا در اختیار این برند قرار دارد. محصولات تولید شده توسط این برند به بیش از 20 فرآورده آرایشی و بهداشتی که شامل محصولات مراقبت از پا، دست و صورت، ضدآفتاب کودکان و بانوان در دو نوع بسته بندی تیوبی و کاسه ای است، می رسد.

   نیروهای شرکت جی بیش از 140 نفر بوده و همگی از افراد مجرب و آموزش دیده در بخش های مختلف اعم از تولید، تحقیق و توسعه، فروش و بازاریابی می باشد. هدف این شرکت بالا بردن ارتقاء بهداشت عمومی مصرف کنندگان و افزایش کیفیت محصولات است. کرم جی یکی از محصولات پرطرفدار این برند است. که می توانید به راحتی از بهترین سایت آرایشی ویتالوکس تهیه نمایید.