نمایش 1–25 از 42 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
  هزینه

   ای پلاس

   محصولات آی پلاس با انگیزه تامین نیاز مصرف كننده در رابطه با مراقبت تخصصی از پوست و مو، طراحی و تولید شده است که شامل انواع شامپو با كاربردهای مختلف متناسب با ویژگیهای فیزیولوژیك پوست و موی سر آقایان و بانوان، انواع ژل و واكس موی سر، دئودورانت و ضد تعریق، روغن آفتاب، ژل شستشوی صورت، کرم های مرطوب کننده و …. از جمله مهمترین محصولات تولیدی این برند میباشد.

   برند آی پلاس توسط شرکت آراشیمی با هدف تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و تامین نیاز مصرف کننده ایجاد شد. ارتقاء و بهبود سلامت پوست و مو، تولید و طراحی محصولات با کیفیت بالا از اهداف این برند تجاری است.

   بسته بندی ویژه، تنوع و کیفیت بالای محصولات این برند را به رقیب مناسبی برای نمونه های مشابه خارجی تبدیل کرده است.

   این شرکت با تضمین کیفیت و بالاترین تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته شیمی و میکروبی و بهترین واحد کنترل کیفیت با استفاده از روش های تخصصی بهترین محصولات آرایشی و بهداشتی را تولید می کنند.

   برند تجاری آی پلاس قصد دارد با توسعه و تحقیق و افزایش ارتقاء سطح آموزش کلیه پرسنل خود تولیدات خود را از لحاظ کمی و کیفی افزایش دهد؛ هدف آن ها پایبندی به تعهدات خود در جامعه و به دست آوردن جایگاه خود به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور و جلب رضایت و افزایش مشتریان خود می باشد.

   محصولات مراقبت از مو ای پلاس

   برند آی پلاس در تولید محصولات مناسب ترمیم و حفاظت از مو گامی بزرگ برداشته است. تولید انواع شامپوها، سرم های مو و روغن مو مهم ترین تولیدات این برند است. برخی از محصولات زیبایی و مراقبت از مو این برند عبارتند از: سرم موی حاوی کراتین، ماسک دو فاز حاوی روغن آرگان، ماسک دو فاز مخصوص موهای رنگ شده، انواع ژل و واكس موی سر و غیره.

   محصولات مراقبت از پوست ای پلاس

   محصولات مراقبت از پوست این برند نیز عبارتند از:

   آی پلاس، یکی از برندهای مطرح و معتبر ایرانی در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است که به دلیل داشتن فاکتورهای مهمی از جمله، قیمت مناسب، کیفیت بالا، محصولات متنوع و داشتن فرمولاسیون ویژه و…. است برای خرید محصولات ای پلاس می توانید به راحتی سفارش خودتان را در بهترین سایت آرایشی ویتالوکس ثبت کنید.