نمایش 1–25 از 130 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   هیدرودرم

   هیدرودرم فرآورده های این شركت با برند هیدرودرم در قالب مسئولیت پارس حیان نسبت به نیاز مصرف كنندگان به تنوع محصول، برند و شكل بسته بندی، در ارتباط با توان تولید و با بهره گیری از تجربیات قبلی، طراحی و تولید شده است.این گروه از محصولات با داشتن كیفیتی بالا رقیب مناسبی برای محصولات مشابه خارجی می باشند و از نظر شكل بسته بندی و تنوع محصولات در سطح بالایی از استاندارد قرار دارند

   هیدرودرم با تنوع بیش از 30 نوع محصول شامل مجموعه های تخصصی زیر می باشد فرآورده های ضدآفتاب، فرآورده های روشن كننده، فرآورده های جوان كننده و ضد پیری،فرآورده های لایه بردار، فرآورده های مراقبت از پوست های خشك و بسیار خشك، فرآورده های آنتی آكنه،فرآورده های موبر، فرآورده های محافظت از لب،فرآورده های محافظت از ناخن.

   تاریخچه برند هیدرودرم

   برند هیدرودرم که فعالیت خود را از سال 1386 در زمبنه تولید محصولات بهداشتی و مراقبتی آغاز کرده است یک برند ایرانی متعلق به شرکت پارس حیان است. شرکت پارس حیان که در سال 1361 توسط دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی تاسیس شد، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در سطح خاورمیانه است.

   محصولات هیدرودرم با تنوع بالای محصولات خود توانست در مدتی کوتاه به یک برند پرطرفدار و پرفروش تبدیل شود. هدف این برند ارتقای محصولات تخصصی بهداشتی و مراقبتی کرم مرطوب کننده ، کرم موبر پوست بدن هیدرودرم ، خمیر اصلاح هیدرودرم ،کرم سوختگی پای کودک هیدرودرم ،ژل شستشوی هیدرودرم پوست چرب،ژل شستشوی هیدرودرم پوست خشک ،دهان و دندان، پوست و مو در سطح جامعه است. این برند تا کنون بیش از 190 محصول در دسته بندی های مختلف برای خانم ها، آقایان و کودکان تولید کرده و قصد دارد تا بتواند از عهده نیازهای اقشار مختلف جامعه بربیاید.

   محصولات هیدرودرم

   برند هیدرودرم تایید شده توسط بسیاری از پزشکان مطرح پوست و مو در ایران است. قیمت مناسب در کنار کیفیت بسیار بالا، این برند را به یک برند پرطرفدار در بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کرده است. همچنین بسته بندی و شکل ظاهری و تنوع بالای محصولات این برند جذابیت آن را دوچندان می کند. دسته بندی محصولات این برند عبارتند از: