در حال نمایش 10 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   گالاردو

   محصولات ژل های جنسی برند گالاردو از جمله ژل لوبریکانتی می باشد که از نوع ژل تاخیری ، حجم دهنده  و روان کننده می باشند. محصولات گالاردو از کیفیت خوبی برخوردار هستند که نه تنها ژل لوبریکانت بلکه اسپری تاخیری گالاردو در بازار وجود دارد.

   برند گالاردو را می توان یکی از برندهای برتر و موفق در تولید محصولات زناشویی دانست. محصولات پرطرفدار تولید شده توسط این برند اسپری های تاخیری است. با وجود این که برخی بر این باورند که استفاده از اسپری های تاخیری تاثیرات منفی بر سلامت جنسی افراد دارد، برخی دیگر نیز استفاده از این نوع اسپری ها را تضمین کننده روابط زناشویی با کیفیت بالا می دانند.

   برند گالاردو با استفاده از به روزترین لابراتوارها و مجهزترین کارخانه ها تلاش کرده است تا محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا تولید کند. اسپری های تاخیری این برند که از به روزترین تکنولوژی های دنیا استفاده می کند در رایحه های مختلف تولید می شود. این اسپرها کاملاً ضد حساسیت بوده و اگر طبق راهنمای استفاده محصول مورد استفاده قرار گیرند هیچ گونه آسیبی به آلت تناسلی وارد نمی شود. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که هنگام استفاده از این اسپری ها باید مراقب بود که برخوردی با واژن بانوان نداشته باشند. بنابراین، بهترین کار این است که پس از اسپری کردن محصول بر روی آلت، محل استفاده را به خوبی ماساژ داده و سپس با آب و صابون شست و شو دهید.

   برخی نیز بر این باورند که استفاده از چندین اسپری به صورت همزمان میزان تاثیر پذیری را افزایش می دهد، اما واقعیت این است که این روش نه تنها موثر نخواهد بود بلکه بازده محصولات را نیز کاهش خواهد داد.

   برخی از محصولات تولید شده توسط این برند عبارتند از: