نمایش دادن همه 10 نتیجه

نمایش 9 24 36
فیلتر دسته بندی
  فیلتر برند
   هزینه

    الارو

    برند الارو که در شهر آنژه فرانسه تاسیس شد، فعالیت خود را از سال 2007 آغاز کرد. محصولات این برند تمامی انتظاراتی که شما از یک محصول آرایشی را دارید برطرف می کند. ترکیبات بکار رفته در تمامی محصولات آن توسط بهترین متخصان پوست و مو دنیا تایید شده است.

    برند الارو از آغاز فعالیت خود تا به امروز هداف بسیاری را برای خود تعیین کرده است. اما مهم ترین هدف این برند تولید محصولاتی با کیفیت بالا و گرفتن جایگاه اولین برند آرایشی در دنیا است. کمال، زیبایی، مورد اطمینان بودن و نوآوری و خلاقیت اهداف مهم این برند شناخته شده هستند.

    قابلیت چند کاره بودن از مهم ترین خصوصیات محصولات این برند است. محصولات برند الارو برای 7 گروه سنی مختلف از 7 تا 70 سال تولید می شود و این محصولات عبارتند از: ضدآفتاب‌ های الارو، پاک کننده های آرایش صورت الارو، کرم های مرطوب کننده الارو، کرم پودرهای الارو، کرم های دور چشم الارو، سرم های پوست الارو، کرم ضد چروک الارو، محصولات ضد آکنه و شاداب کننده پوست، انواع پاک کننده ها و شوینده ها، انواع ضد چروک ها و غیره.

    مدیران برند الارو همیشه به دنبال خلاقیت و نوآوری برای قرار گرفتن به عنوان انتخاب اول مشتریان بوده اند. آن ها همواره برای رسیدن به این هدف به صورت شبانه روی تلاش می کنند و تا به امروز توانسته اند به اهداف خود پایبند بمانند. برای خرید محصولات الارو می توانید به راحتی سفارش خودتان را در بهترین سایت آرایشی ویتالوکس ثبت کنید