در حال نمایش 14 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
برند
  هزینه

   کاندوم کلایمکس

   شرکت بنیان پوشش کاسپین با هدف تولید انواع فراورده های منتج از لاتکس در سال 1389 تاسیس و تولید خود را در صنعت کاندوم مردانه در ابتدای سال 1392 با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و به روزترین فن آوری دنیا آغاز نمود.

   کاندوم  کلایمکس ، خاردار و شیار دار کلایمکس MAGIC CLIMAX ساخته شده از لاتکس طبیعی و دارای مواد روان کننده ، اسانس انار با ماده تاخیری بنزوکائین و مخزن ذخیره جهت اطمینان و امنیت بیشتر می باشد.

   کاندوم کلایمکس یک محصول بسیار کامل است که ترکیبی از بهترین خصوصیات کاندوم‌ها را در خود دارد. مهمترین ویژگی این محصول داشتن عصاره انار است که تنگ شدگی و انقباض واژن را به همراه دارد. علاوه بر تنگ کردن واژن که روی افزایش تحریک در زنان اثر گذار است، وجود خارها و شیارهای آناتومیک روی محصول نیز تحریک را در زنان افزایش می‌دهد.

   از طرف دیگر در سطح داخلی کاندوم نیز مقداری ماده تاخیری گیاهی بنزوکائین جهت ایجاد تاخیر در انزال استعمال شده است. با داشتن این سه ویژگی این محصول می‌تواند دستیبابی به اورگاسم همزمان را برای زوجین امکانپذیر نماید و لذت بیشتری را به طرفین رابطه می‌دهد.
   داشتن مخزن ذخیره جهت جمع آوری مایع منی و مواد روان کننده جهت کاهش دردهای مقاربت نیز از ویژگی‌های دیگر این محصول می‌باشند.

   ویژگی های کاندوم تاخیری خاردار شیار دار کلایمکس MAGIC

   -عصاره انار جهت انقباض و تنگ کننده واژن
   -حاوي مواد موثر تاخيري (بنزوکائين) براي ازدياد مدت مقاربت و کنترل انزال زودرس
   -لذت بيشتر براي هر دو طرف
   -حاوي مواد روان کننده
   -تحريک فيزيکي توسط خارها و شيارهاي آناتوميک جهت تحريک G-SPOT
   -داراي مخزن ذخيره جهت اطمينان
   -ساخته شده از لاتکس طبيعي
   -تکنولوژی و ماشین آلات برتر آلمان
   -دارای تاییدیه انستیتو پاستور ایران
   -دارای نشان استاندارد ملی ایران
   -دارای گواهینامه CE  اروپا
   -گواهینامه ایزو 13485

   تعداد کاندوم در بسته : 12 عدد
   پهنای کاندوم : 53 میلی متر

   کاندوم کلیمکس MAGIC ساخت ایران و تولید شده در شرکت بنیان پوشش کاسپین با شماره مجوز بهداشت 97149831 می باشد.

   نکاتی در مورد کاندوم:

   کاندوم يک وسيله بهداشتي به شمار مي‌رود و گزيدن کاندوم مناسب و استاندارد با سلامتي جنسي کوتاه مدت و دراز مدت شرکاي جنسي ارتباط مستقيم دارد. بنا بر توصيه‌هاي اف‌دي‌اي، در هنگام خريد بايد به موارد زير توجه کرد:

   کاندوم از جنس لاتکس باشد.
   کاندوم در بسته‌بندي مناسب باشد و به هيچ عنوان باز، درز دار، سوراخ، يا خراشدار نباشد. به تاريخ انقضاء دقت شود.
   کاندوم بايد روي آلت جنسي را کامل بپوشاند.
   در صورت استفاده از روان‌کننده‌ها (Lubricant)، تنها از نوع آبي (water-based lubricant) باشد.
   از استفاده از مواد زائد، بويژه کرم‌هاي مجزاي ضميمه شده، بشدت پرهيز نماييد. بسياري از محلول‌هاي شيميايي استفاده شده موجب آسيب‌هاي جنسي کوتاه مدت و دراز مدت مي‌شوند.

   نکات ديگري که مي‌تواند در شناسايي برند کاندوم کمک کنند:

   داشتن استانداردهاي بين‌المللي مانند استاندارد اتحاديه اروپا (CE)، مي‌توانند کمک خوبي در انتخاب کاندوم باشند. هرچند داشتن استاندارد CE براي فروش کاندوم‌ها در ايران الزامي نيست، اما داشتن گواهينامه CE نشان دهده تأييد و آزمايش برند با دقت 99.6 درصد توسط مراجع معتبر اروپايي است.

   شرکت بنیان پوشش کاسپین:

   شرکت بنیان پوشش کاسپین با هدف تولید انواع فراورده های منتج از لاتکس در سال ۱۳۸۹ تاسیس و تولید خود را در صنعت کاندوم مردانه در ابتدای سال ۱۳۹۲ با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات و به روزترین فن آوری دنیا آغاز نمود. انتخاب ماشین آلات و تجهیزات به دلیل حساسیت محصول و نیز در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان با دقت و وسواس بسیاری صورت پذیرفته است. این مهم با بازدیدهای متعدد از شرکتهای صاحب نام این صنعت در چندین کشور اروپایی و آسیایی از جمله آلمان، مالزی، کره جنوبی و چین صورت پذیرفت که در نهایت یک شرکت آلمانی بعنوان تامین کننده ماشین آلات و فن آوری تولید با پیشینه ای بیش از ۶٠ سال در تولید کاندوم و ۲٠ سال ساخت تجهیزات انتخاب گردید.