نمایش 1–25 از 56 نتیجه

نمایش 9 24 36
دسته بندی ها
  هزینه

   سینره

   برند سینره توسط شرکت دانش بنیان طبیعت زنده در سال 1376 ایجاد شد. هدف این برند تولید محصولات مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی است. تمامی نیروهای فعال در این شرکت از متخصصین با تجربه در این حوزه هستند. تیم سینره توانست با تلاش های مستمر موفق به کسب برند برتر در سال 1388 شد. این برند معروف آرایشی بهداشتی در حال حاضر به دلیل کیفیت بالای محصولات و کارایی برتر محصولات خود مورد تایید پزشکان و متخصصین این حوزه در سطح داخلی و بین المللی قرار دارد. آکادمی بیماری های پوست و مو لندن یکی از این نمونه های معتبر خارجی است.

   مقالات متعدد و همکاری نزدیک با دانش پژوهان و متخصصان مختلف در داخل و خارج از کشور از دیگر دستاوردهای شرکت دانش بنیان طبیعت زنده است.

   هدف سینره این است تا با استفاده از دانش روز و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده در اروپا و فرمولاسیون ارائه شده توسط متخصصین سوئیس، فرانسه و ایران محصولات خود را تولید کند. استفاده از گیاهان مفید و سودمند در محصولات این برند یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این برند است. سینره در تلاش است تا علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را نیز به تمامی اقشار جامعه هدیه دهد.

   برای خرید محصولات سینره: ،، ضد آفتاب سینره ، ، ، ، ،، ، ، ، ، ،رول ضد تعریق، ،،  ،، ، ، می توانید به راحتی سفارش خودتان را در بهترین سایت آرایشی ،ویتالوکس ثبت کنید.