مراقبت از مو

8 فرمول کاربردی برای ترکیب موی عسلی

رنگ موی عسلی

رنگ موی عسلی از گذشته یکی از نمونه رنگ موهای موجود در بازار بوده است که طرفداران بیشماری به آن علاقه مندند. این نمونه رنگ مناسب مو را می توانید در خانه نیز ترکیب نمایید و به واسطه آن جذابیت موهای خود را چند برابر نمایید. اگر قصد دارید به عروسی بروید، مهمانی دارید و یا رویداد بزرگی در جریان است، می توانید برای استفاده از این نمونه رنگ مناسب مو اقدام نمایید. در بسیاری از موارد می توانید ترکیب های بسیار زیبایی از رنگ عسلی مناسب مو را در خانه تهیه نمایید، همچنین گاهی نیاز دارید تا به آرایشگاه ها بروید و ترکیب های متنوع دیگر را از آرایشگر ها درخواست نمایید.

در این متن و مقاله  از سایت آرایشی ویتالوکس قصد داریم فرمول های جذابی برای ترکیب موی عسلی را عنوان کنیم. در این حالت می توانید خودتان در منزل، بهترین نمونه رنگ مو را با یکدیگر مخلوط نمایید و بعد از آن می توانید رنگ مورد نظر خود را نیز برای مو های خود، مورد استفاده قرار دهید.

ترکیب موی عسلی، ترکیبی جذاب و مناسب برای تمامی سنین

ترکیب های رنگ موی عسلی یکی از ترکیب های پرطرفدار در فصل بهار و تابستان است. شما می توانید برای عید و برای زیبایی هر چه بیشتر خود از این نمونه ترکیب رنگ استفاده نمایید. این نمونه ترکیب های رنگ مو مورد استفاده برای تمامی خدمات مختص مو مانند لایت، مش، آمبره، بالیاژ و … است. شما هر تصمیمی داشته باشید می توانید با در نظر داشتن این ترکیب رنگ، آن را عملی نمایید. این نمونه ترکیب در تناژ رنگی روشن قرار دارد، به همین دلیل می توانیم عنوان کنیم که این نمونه رنگ مناسب تمامی افراد از جوانان تا افراد مسن می باشد. شما نیز با هر رده سنی که دارید می توانید این نمونه ترکیبات را به عنوان رنگ مو مورد نظر خود انتخاب نمایید. معمولا این ترکیبات را در فصل های تابستان و بهار مورد استفاده قرار می دهند، دلیل آن هم گرم بودن و روشن بودن این نمونه ترکیبات است.

با بهترین رنگ مو و اکسیدان های موجود در بازار ترکیب رنگ موی عسلی را ایجاد کنید

کیفیت رنگ مو خریداری شده شما و همچنین کیفیت اکسیدان خریداری شده شما می تواند در انتها و در ترکیب نهایی و کیفیت آن تاثیر گذار باشد. رنگ مو های ایرانی و خارجی بسیار زیادی در بازار موجود هستند که شما می توانید برای خرید آنها اقدام نمایید. همچنین در نظر داشته باشید که اکسیدان های برتر را برای ترکیب انتخاب کنید. اکسیدان ها اکتیویتور های رنگ مو هستند و ویژگی های آن ها در زمان خرید بسیار مهم و اساسی است. در این حالت می توانید ترکیب رنگ عالی را برای خود ایجاد نمایید و در خانه در کمترین زمان ممکن بر روی مو های خود قرار دهید. در نظر داشته باشید فرمول این نمونه ترکیب ها بسیار مهم هستند که شما باید در زمان ترکیب نمودن به آنها توجه نمایید. در ادامه هشت فرمول ترکیب رنگ برای مو به رنگ عسلی را عنوان می کنیم.

8 فرمول کاربردی برای ترکیب موی عسلی

برای زیبایی هر چه بیشتر موی عسلی خود می توانید ترکیب های جذابی از این نمونه رنگ را ایجاد نمایید. این نمونه ترکیبات هر کدام به صورت مجزا دارای فرمولاسیون خود می باشند. با در نظر داشتن این فرمول ها و خرید انواع رنگ هایی که برای ترکیب این نمونه رنگ مو نیاز دارید، می توانید در خانه ترکیبات مطرح رنگ عسلی را تولید نمایید. از انواع این ترکیبات به موارد زیر اشاره خواهیم نمود.

ترکیب اول رنگ مو عسلی ساده

برای ترکیب موی عسلی ساده، تنها به اکسیدان مو و رنگ نیاز دارید. رنگ عسلی از تناژ شماره یک که تیره ترین نمونه رنگ است تا شماره 10 که روشن ترین نمونه رنگ عسلی است را پوشش می دهد. شما می توانید کاتالوگ برند های متنوع را بررسی نمایید و رنگ مورد نظر خود را نیز تهیه کنید. در نظر داشته باشید اگر مو های شما دارای تار های سفید رنگ است، بهتر است از رنگ های عسلی تیره تر برای پوشش دهی بهتر استفاده نمایید. همچنین اگر قصد دارید از رنگ موی عسلی روشن استفاده کنید، بهتر است ابتدا مو های خود را دکلره نموده و به رنگ پایه برسانید، سپس می توانید رنگ مورد نظر خود را که عسلی روشن و بلوند است مورد استفاده قرار دهید. در این دو نمونه فرمولاسیون میزان مشخصی از رنگ مو را با دو برابر اکسیدان 9% مخلوط نمایید. در این حالت با برس مخصوص رنگ مو، رنگ را به مو ها انتقال دهید.

ترکیب رنگ مو عسلی تیره

رنگ مو عسلی تیره

رنگ مو عسلی تیره

این نمونه رنگ مخصوص افرادی است که قصد دارند هم رنگ مویی جذاب داشته باشند و هم می خواهند مو های سفید خود را رنگ کنند. در این ترکیب بهتر است از اکسیدان های 6% و به میزان یک و نیم برابر رنگ استفاده نمایید. همچنین در نظر داشته باشید برای رنگ بری و ایجاد رنگ پذیری موهای سفید قبل از زدن رنگ بر روی مو می توانید میزانی از اکسیدان را با پنبه به مو های خود انتقال دهید. در این حالت مو های سفید شما آماده دریافت رنگ خواهد بود. بهتر است در زمان خرید رنگ برای مو، به رنگ موی عسلی تیره توجه داشته باشید و تناژ رنگی تیره آن را تهیه نمایید.

ترکیب سوم، موی عسلی دودی

رنگ مو عسلی دودی

رنگ مو عسلی دودی

رنگ موی عسلی دودی نمونه ای از ترکیبات جذاب و زیبای رنگ موی عسلی است. امروزه این نمونه ترکیب بین جوانان و بانوان تازه ازدواج کرده، ترند است. شما با این نمونه ترکیب، ترکیبی ملایم که نه سرد است و نه گرم را ایجاد خواهید نمود. برای ترکیب این نمونه رنگ، ابتدا مقداری رنگ عسلی و یا طلایی پایه 8 را داخل ظرف مشخصی بریزید. سپس رنگ مسی پایه هفت، بژ پایه هفت یا شش، دودی پایه هفت و یا هشت را با یکدیگر ابتدا مخلوط نمایید. به اندازه دو سانتی متر واریاسیون نقره ای، دودی، بنفش در مجموع را به مخلوط اضافه نمایید. حال می توانید اکسیدان را نیز اضافه کنید. در نظر داشته باشید برای این نمونه رنگ باید مو ها را توسط دکلره به پایه 8 برسانید.

ترکیب چهارم، عسلی طلایی روشن

رنگ موی عسلی طلایی روشن

 

این نمونه رنگ مو، حالتی زرد رنگ دارد و باید در نظر داشته باشید در این حالت باید زردی مو را بگیرید. رنگ موی عسلی طلایی معمولا برای سنین 35 تا 45 سال ترند هستند. برای ترکیب نمودن این رنگ می توانید از رنگ های زیر استفاده کنید:

 1. یک چهارم از کل رنگ موی طلایی پایه 8
 2. یک چهارم رنگ بژ پایه 6 و یا 7
 3. نصف تیوپ رنگ مسی پایه هفت
 4. واریاسیون بنفش و نقره ای
 5. اکسیدان شماره یک

با این نمونه ترکیب می توانید در تابستان رنگ گرم و زیبای عسلی طلایی را ایجاد نمایید. بهتر است از ترفند هایی مانند بالیاژ برای این نمونه رنگ مو استفاده نمایید تا زیبایی بیشتری داشته باشد. همچنین باید برای انجام این نمونه رنگ مو، مو ها را دکلره نمایید.

رنگ موی اسکالیم

ترکیب پنجم، فرمولاسیون عسلی مسی

رنگ موی عسلی مسی

این نمونه ترکیب رنگ معمولا به رنگ مو مسی بیشتری نیاز خواهد داشت. ترکیبی جذاب است و معمولا دارای رنگ نارنجی بیشتری در این ترکیب می باشد. برای رسیدن به این رنگ باید مو ها به رنگ پایه 6 برسند. شما می توانید به دکلره و یا استفاده از رنگ 000 برای رسیدن به این رنگ مو اقدام نمایید. یک چهارم از کل تیوپ رنگ موی عسلی شماره 7 یا 6، با نصف تیوپ رنگ مسی شماره 7، یک چهارم رنگ بژ پایه نه را را میزان مشخصی از اکسیدان مخلوط نمایید. سپس این مواد را بر روی موهای خود امتحان کنید. در این حالت زیبایی شما خیره کننده خواهد شد. همچنین بهتر است این طیف رنگی را به صورت کامل بر روی موهای خود امتحان کنید.

ترکیب ششم، رنگ موی شکلاتی و عسلی

رنگ مو عسلی شکلاتی

این ترکیب یعنی ترکیب موی عسلی با رنگ شکلاتی مخصوص مو می تواند ترکیبی جذاب و جوان پسند باشد. افرادی که قصد دارند از این نمونه رنگ استفاده کنند، معمولا لایت، بالیاژ و یا آمبره را میپسندند. این نمونه ترکیب توسط فرمولاسیون زیر ایجاد خواهد شد:

 1. یک دوم تیوپ رنگ عسلی پایه شش
 2. یک چهارم تیوپ رنگ شکلاتی پایه هفت
 3. رنگ دودی شماره هفت یا هشت به میزان یک چهارم تیوپ
 4. اکسیدان شماره یک
 5. واریاسیون نقره ای و بنفش به اندازه دو سانتی متر

بعد از ایجاد چنین ترکیبی می توانید موهای خود را به رنگ موی عسلی شکلاتی تغییر دهید و زیبایی خود را دو چندان نمایید.

ترکیب هفتم، فرمول ساخت عسلی نسکافه ای

رنگ مو عسلی نسکافه ای

این ترکیب، بلوند است و قطعا شما باید مو های خود را ابتدا به روش دکلره به پایه هشت برسانید. برای ایجاد ترکیب این رنگ مو در خانه می توانید به صورت زیر اقدام نمایید:

 1. رنگ طلایی شماره 8 یک چهارم تیوپ
 2. رنگ مسی شماره هفت یک چهارم تیوپ
 3. رنگ نسکافه ای شماره 8 یک چهارم
 4. رنگ دودی هشت نیز یک چهارم تیوپ

با مخلوط نمودن این رنگ ها با اکسیدان شماره یک، می توانید ترکیبی عالی ایجاد نمایید. ترکیب عسلی نسکافه ای به واریاسیون نقره ای نیاز دارد.

ترکیب هشتم، ترکیب موی عسلی کاراملی

رنگ مو عسلی کاراملی

این نمونه ترکیب موی عسلی نمونه ای جذاب است که رنگ گرمی را به صورت شما خواهد بخشید. رنگ طلایی پایه هشت را به میزان یک چهارم تیوپ با یک چهارم شکلاتی پایه هفت، یک چهارم پایه دودی پایه هشت را با اکسیدان شماره یک و واریاسیون بنفش مخلوط نمایید. بهتر است ابتدا مو های خود را دکلره کنید و به پایه 8 برسانید.

کلام نهایی

با توجه به مواردی که در خصوص خرید رنگ موی عسلی عنوان نمودیم، میتوانید برای خرید اینترنتی رنگ موی عسلی از طریق سایت آرایشی ویتالوکس اقدام نمایید. ترکیب های عنوان شده را در صورت امکان برای خود در خانه ایجاد کنید و زیبایی خود را نیز افزایش دهید.

بنر رنگ مو فرامسی گلامور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *