مراقبت از پوست

7 تا از بهترین کرم ضد آفتاب برای انواع پوست

بهترین ضد آفتاب

استفاده از کرم ضد آفتاب یکی از مهمترین و موثرترین راهکارها برای حفاظت از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید می باشد. استفاده از کرم ضد آفتاب، یک روش مطمئن برای مراقبت از پوست می باشد. در این مطلب قصد داریم چند مورد از بهترین کرم ضد آفتاب که برای انواع پوست مناسب هستند را در ویتالوکس به شما معرفی کنیم.

اولین سد دفاعی بدن در برابر ورود عوامل بیماری زا مانند انواع ویروس، قارچ، باکتری و انگل ها، پوست است. پوست همچنین کار حفاظت از اندام های داخلی بدن را بر عهده دارد. حفظ سلامتی پوست بسیار اهمیت دارد تا وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد.

نحوه استفاده از کرم های ضد آفتاب:

برای اثربخشی بهتر کرم های ضد آفتاب بایدحدود 20 دقیقه قبل از خروج از منزل و قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید، از کرم های ضد آفتاب استفاده کرد. هر 3 تا 4 ساعت یکبار استفاده از کرم ضد آفتاب را تجدید کنید.

کرم ضد آفتاب خوب برای پوست معمولی:

کرم ضد آفتاب ژنو بایوتیک رنگی یکی از کرم های ضد آفتاب ، دارای فیلترهای فیزیکی زینک اکساید، تیتانیوم دی اکساید و فیلتر شیمیایی اکتینوکسات می باشد. این محصول با ترکیبات منحصر به فرد خود مانند عصاره گل مغربی و عصاره گل آفتابگردان موجب تعادل چربی و رطوبت پوست می شود. مصرف این محصول برای پوست های معمولی تا خشک مناسب است.

کرم ضد آفتاب ژنو

ضد آفتاب آردن یکی از کرم های ضد آفتاب:

ضد آفتاب آردن برای مصرف روزانه انواع مختلف پوست مناسب است. مصرف این کرم موجب حفظ سلامتی پوست در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد می شود. این کرم در برابر شستشو و تعریق زیاد ناشی از انجام تمرینات ورزشی  مقاوم بوده و از بین نمی رود. ماندگاری این کرم بسیار بالا است و می تواند محافظ خوبی برای پوست باشد.

ضد آفتاب آردن

در تهیه این محصول از فیلترها و بازتاب دهنده های معدنی جهت تاثیر اشعه های مضر نور خورشید استفاده شده است. به طور کلی افراد مختلف با پوست های متفاوت باید از کرم های ضد آفتاب مخصوص به خود استفاده کنند.

کرم های ضد آفتاب رنگی آردن یک کرم ضد آفتاب خوب برای پوست های معمولی و حساس می باشد. ماندگاری این کرم بالا بوده و قدرت پوشانندگی بسیار قوی دارد.

آیا می دانید بهترین ضد آفتاب که ضد لک هم باشه، کدام است؟

تقریبا بیشتر کرم های ضد آفتاب دارای خواص ضد لک و ضد آفتاب  هستند. کرم ضد آفتاب آردن علاوه بر خاصیت ضد آفتاب بودن و  ضد لک بودن، یک رطوبت رسان بسیار عالی برای سلول های آسیب دیده پوست می باشد.  امروزه به مقوله جوانسازی پوست توجه زیادی می شود. مهمترین و بهترین روش شادابی پوست استفاده از کرم های ضد آفتاب مناسب پوست می باشد.

کدام ضد آفتاب بهتر است؟

  • افرادی که در رده سنی 12 الی 30 سال هستند، باید از کرم های ضد آفتاب فاقد چربی استفاده کنند.
  • افرادی که در رده سنی 30 الی 45 سال هستند، می توانند از کرم های ضد آفتاب ویژه پوست های نرمال و معمولی استفاده کنند.
  • افرادی که بالاتر از 45 سال سن دارند، باید از ضد آفتاب های مخصوص برای پوست های خشک استفاده کنند.

ضد آفتاب پرودرما بدون رنگ، کرم فوق العاده موثر از کرم های ضد آفتاب:

ضد آفتاب پرودرما بدون رنگ یکی از کرم های ضد آفتاب دارای ترکیبات موثر برای کنترل چربی می باشد. این کرم ضد آفتاب می تواند از ایجاد جوش پوستی و بسته شدن منافذ پوست جلوگیری کند. این محصول یک ظاهر زیبا، صاف، سبک  و هموار را بر روی پوست  به وجود می آورد. استفاده از این کرم به همراه مواد آرایشی مشکلی ایجاد نمی کند زیرا در برابر تعریق، شستشو و آلودگی های هوا، مقاومت زیادی دارد.

ضد آفتاب پرودرما بدون رنگکرم ضد آفتاب و ضد چروک بدون رنگ پرودرما SPF 90:

ضد آفتاب پرودرما 90 را می توان بهترین کرم ضد آفتاب به شمار آورد. این محصول بسیار سبک و مناسب برای انواع پوست می باشد. این کرم با قدرت باورنکردنی خود می تواند از پوست در مقابل اشعه های خطرناک خورشید حفاظت کند. این محصول دارای خواص زیادی همچون مرطوب کنندگی و نرم کنندگی عالی می باشد.

ضد آفتاب spf 90

این محصول را می توان بهترین ضد آفتاب ضد لک برای پوست چرب دانست زیرا این کرم ضد آفتاب بدون ایجاد احساس چربی بر روی پوست،  موجب تقویت پوست می شود. این محصول شگفت انگیز دارای فیلترهای موثر ضد اشعه های مضر نور خورشید می باشد که می تواند از پوست در برابر قرمزی، سوختگی پوست، به وجود آمدن لکه های پوستی، ایجاد کک و مک ، تیره شدن پوست و ایجاد چین و چروک پوست محافظت کند.

این کرم ضد آفتاب دارای رنگ بژ طبیعی بسیار زیبا می باشد که می تواند خیلی راحت بر روی پوست پخش شود. با مصرف این کرم پوستی بسیار زیبا و خوشرنگ خواهید داشت. این کرم موجب تقویت سیستم ایمنی شده و از بروز سرطان پوست جلوگیری می کند.

از خواص کرم ضد آفتاب و ضد چروک فاقد رنگ پرودرما با اس پی اف 90 می توان به افزایش استحکام و انعطاف پذیری پوست، افزایش سنتز کلاژن در پوست به دلیل داشتن رتینول، رفع شلی و افتادگی پوست، پیشگیری از بروز پیری زودرس، کاهش لک های پوستی ناشی از افزایش سن و ضد التهابی آن اشاره کرد.

ضد آفتاب پرودرما 60 کرم ضد آفتاب عالی برای پوست خشک:

برای داشتن پوستی زیبا و سالم باید مراقبت های خاصی را انجام داد. یکی از روش های مراقبت از پوست استفاده از کرم ضد آفتاب است. کرم های ضد آفتاب با ایجاد لایه ای محافظ مانع ورود آلودگی ها به منافذ پوست می شوند.

ضد آفتاب پرودرما 60 مخصوص پوست خشک بوده و  محافظ بسیار خوبی برای پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید می باشد. این کرم ماندگاری و دوام بالایی داشته و در مقابل تعریق و شستشو مقاوم است. این محصول با فرمولاسیون ویژه خود علاوه بر خاصیت ضد آفتاب، یک مرطوب کننده فوق العاده قوی می باشد.

ضد آفتاب پرودرما 60از خواص بی نظیر این محصول می توان به جلوگیری از ترک خوردگی پوست، افزایش انعطاف پذیری و استحکام پوست، نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار عالی، دارای آنتی اکسیدان، حفظ تعادل چربی و آب پوست و ایجاد حالت براق پوست اشاره کرد.

ضد آفتاب پرودرما 50 کرم ضد آفتاب فاقد چربی:

ضد آفتاب پرودرما ۵۰ به رنگ بژ روشن فاقد چربی  برای پوست های چرب بسیار مناسب است.  این کرم ضد آفتاب با جاذب های شیمیایی و فیلترهای بسیار قوی خود می تواند مانع تاثیرات زیانبار اشعه های مضر خورشید بر پوست شوند. این کرم برای مدت 4 ساعت می تواند از پوست حفاظت کامل داشته باشد.

ضد آفتاب پرودرما ۵۰

این کرم ضد آفتاب برای کسانی که پوست چرب و مستعد جوش دارند، گزینه مناسبی محسوب می شود. استفاده از این محصول فقط برای حفاظت از پوست در برابر نور خورشید نیست بلکه اثرات مهمی مانند ضد چروک  دارد. این محصول از بروز پیری زودرس پوست جلوگیری می کند. مصرف این محصول موجب شادابی و طراوت پوست می شود.  این محصول مانع از بسته شدن منافذ پوست، رشد و تکثیر باکتری ها و تجمع چربی می شود، در نتیجه آکنه و جوش بر روی پوست ایجاد نمی شود.

ضد آفتاب ژنو بایتیک کرم ضد آفتاب خوب برای پوست های چرب و مستعد بروز آکنه:

استفاده از کرم ضد آفتاب ژنو یکی از کرم های ضد آفتاب برای ساعات اوج تابش نور خورشید بسیار مهم است. بیشترین میزان تابش اشعه های مضر نور آفتاب،  بین ساعت 10 صبح الی 4 بعد از ظهر می باشد. متخصصین پوست توصیه می کنند در این محدوده زمانی بهتر است زیر نور خورشید قرار نگیرید. اگر مجبور هستید از منزل خارج شوید، حتما از کرم های ضد آفتاب و کلاه استفاده کنید.

کرم ضد آفتاب موجب حفاظت پوست در برابر نور خورشید و پیشگیری از بروز بیماری های مختلف پوستی می شود. ضد آفتاب ژنوبایوتیک SPF 50 قدرت پوشانندگی بالایی دارد. این ضد آفتاب رنگی برای پوست های چرب و مختلط مناسب است. این محصول بدون ایجاد احساس سنگینی و چربی بر روی پوست می نشیند و با رنگدانه های طبیعی خود مشکلات پوستی را می پوشاند.

ضد آفتاب ژنو بایتیک

ضد آفتاب ژنو با اس پی اف 50 از پوست قسمت های مختلف بدن به ویژه صورت در مقابل اشعه های مضر خورشید مراقبت می کند. این محصول دوام و ماندگاری زیادی دارد. این محصول با ترکیبات منحصر به فرد خود مانند روغن آفتابگردان، ژل آلوئه ورا، عصاره گل مغربی و ویتامین E می تواند رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کند. مصرف این محصول موجب بهبود تغذیه پوست می شود.

این ضد آفتاب بدون چربی و پارابن است و در مقابل آب و عرق بسیار مقاوم می باشد. مصرف این محصول موجب بروز واکنش های حساسیتی پوست نمی شود. یکی دیگر از مزایای این محصول خاصیت تسکین دهندگی و ضد التهابی آن می باشد.

ضد آفتاب ژنو دارای آنتی اکسیدان های قوی می باشد که می تواند از پوست در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت کند، در نتیجه از وقوع پیری زودرس پوست جلوگیری می شود. مصرف منظم این محصول موجب افزایش شادابی و طراوت پوست می شود. این محصول با برطرف کردن چین و چروک پوست، باعث جوانسازی پوست می شود. این کرم با ایجاد رطوبت کافی موجب درمان اگزما، سوزش، خارش، آلرژی و قرمزی پوست می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *