بهداشت جنسی

5 دلیل استفاده از ژل های لوبریکانت

2qBUyudWmk7ZKOvX4OBt1rIUwAAA=

شاید تا به حال نام محصولات لوبریکانت را زیاد شنیده باشید و شاید هم اصلا تا به حال اسمی از آنها به گوشتان نخورده باشد. در هر حال چه این محصولات را بشناسید و چه نه؛ باید بدانید که این محصولات، معجزاتی را در روابط جنسی پدید آورده اند. معجزاتی که قطعا با شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد. محصولات لوبریکانت در قالب فرآورده های جنسی مختلف از قبیل ژل لوبریکانت، اسپری تاخیری و حتی کاندوم، خود را نشان داده اند. هر یک از این محصولات، حضوری جدی در روابط جنسی داشته و به بهبود کیفیت روابط کمک کرده اند. همانطور که میدانید درصد زیادی از زوجین با مشکلات جنسی عدیده ای دست و پنجه نرم می کنند.

یکی از این مشکلات که کیفیت رابطه را مورد حمله قرار داده؛ خشکی واژن است. این پدیده نه تنها برای خانم ها عذاب آور و ناراحت کننده می باشد؛ بلکه برای همسر آنها نیز ناراحتی هایی را پدید می آورد. خشکی واژن مانع از دخول راحت شده و رابطه جنسی را تحت الشعاع قرار می دهد. اما این مشکل را می توان با استفاده از محصولات لوبریکانت مدیریت کرد. خاصیت اصلی این محصولات، روان کنندگی است. یعنی با استفاده از هر یک از ژل ها و اسپری های روان کننده، واژن از خشکی درآمده و محیط مرطوب و مناسبی را پیدا خواهد کرد. محیطی که حالا آماده دخول بوده و آغازگر یک رابطه جنسی عالی خواهد بود.

5 دلیل استفاده از محصولات لوبریکانت

دلایل زیادی وجود دارند که می گویند چرا باید از محصولات لوبریکانت استفاده نمایید. مهمترین دلیل آن را اعلام کردیم که رفع خشکی واژن بود. در ادامه می خواهیم به بررسی 5 دلیل دیگر از این موضوع پرداخته و فواید این محصول را اثبات نماییم:

افزایش مدت زمان رابطه جنسی

این ژل نه تنها باعث تامین رطوبت در ناحیه واژن شده و آن را از خشکی دور می سازد؛ بلکه با برخورداری از خواص دیگر، در مدت زمان رابطه، موثر واقع خواهد شد. نه تنها ژل بلکه همه محصولات لوبریکانت با تاخیر در انزال، مدت زمان رابطه را تغییر داده و آن را از مدت کم به مدت زیاد می رسانند. یکی از دلایلی که سبب می شود تا زوجین از رابطه لذت نبرده و ناکام بمانند، کوتاه بودن مدت زمان رابطه می باشد. اما اگر مدت این رابطه افزایش پیدا کند، فرصت بیشتری برای لذت بردن باقی مانده و در نتیجه رابطه باکیفیت تری شکل می گیرد.

آرامش روانی زوجین

انواع این محصول از جمله ژل لوبریکانت با اثرگذاری روی کیفیت رابطه، نتایج دیگری را محقق می سازند. یکی از نتایج مثبت حاصل از آن، آرامش روانی زوجین است. وقتی نیاز هر دو طرف در طی رابطه برآورده شود؛ دیگر جایی برای نارضایتی و ناآرامی باقی نمانده و زندگی زناشویی به سمت و سوی بهتری خواهد رفت.

رفع مشکلاتی مثل زودانزالی

محصولات مختلفی تحت عنوان محصولات لوبریکانت به بازار راه یافته اند. یکی از این محصولات، اسپری یا ژل تاخیری است که مهمترین نتیجه حاصل از آن، دیر انزالی است. در نتیجه مشکلاتی مثل زودانزالی حل شده و آقایان از این بابت، حس خوشایندی را تجربه خواهند کرد. با رفع این مشکل، آنها می توانند رابطه بهتری را با همسر خود پشت سر گذاشته و بر احساسات منفی مثل ناکامی غلبه نمایند.

پیشگیری از بیماری های مقاربتی

تمام این محصولات از بهداشت کامل برخوردار بوده و از این رو رابطه جنسی بهداشتی را رقم خواهند زد. رابطه ای که مانع از بروز مشکلاتی مثل عفونت شده و از سایر بیماری های مقاربتی دور خواهد بود. بنابراین برای رعایت بهداشت و حفظ سلامت، همه زوجین ملزم به استفاده از انواع فرآورده های لوبریکانت می باشند.

افزایش حجم اندام های جنسی

خیلی از آقایان از حجم اندام جنسی خود راضی نبوده و مایل به ایجاد تغییراتی در آن می باشند. این تغییر می تواند مستقیما بر کیفیت رابطه جنسی تاثیر بگذارد. برای مثال برخی از آنها به دلیل داشتن آلت کم حجم و کوچک، به دنبال راهی برای افزایش حجم آن می گردند. این نتیجه را می توان با استفاده از اسپری یا ژل های لوبریکانت محقق کرد. این محصولات نه تنها اثر روان کنندگی بالایی دارند؛ بلکه با آثار مثبت دیگر نیز مواجه هستند. مثل افزایش حجم و سایز آلت تناسلی که برای آقایان رخ خواهد داد. که معمولا از ژل حجم دهنده ایموشن مشکی یا ژل حجم دهنده پلی ژل استفاده می شود.

بهترین محصولات لوبریکانت کدامند؟

پس از آگاهی از دلایل استفاده از این محصولات، بهتر است برخی از مهمترین و پرکاربردترین نوع آنها را بشناسید. اگر هدف اصلی تان، خرید بهترین ژل تاخیری است و یا به دنبال محصولات جنسی دیگر هستید، با نگاهی به گزینه های زیر، محصول مورد نظر خود را خواهید یافت:

ژل تاخیری سیمپلکس

ژل تاخیری سیمپلکس مدل Long Love حجم 100 میل یکی از بهترین محصولاتی است که روابط جنسی را دچار افزایش کیفیت می سازد. این محصول به روابط جنسی سرد پایان داده و آنها را تبدیل به روابط گرم و پایدار خواهد کرد. ژل تاخیری پلی ژل نیز کیفیت قابل قبولی دارد.

ژل تاخیری سیمپلکس تاخیری

ویژگی ها:

 • بر پایه آب
 • سازگار با کاندوم لاتکس
 • بدون رنگ
 • معطر
 • افزایش میل جنسی
 • جلوگیری از انزال زودرس

اسپری سیمپلکس

اسپری تاخیری سیمپلکس حاوی ویتامین E حجم 65 میل یک محصول موثر برای تاخیر در انزال به شمار می آید. این محصول، خنکی و بی حسی موضعی را در آلت ایجاد نموده و ضد حساسیت و ضد سوزش است. با آن رابطه طولانی و پر از لذت را تجربه خواهید کرد. خیلی از روابط جنسی به دلیل انزال زودرس آقایان با مشکلات جدی مواجه شده اند. خوشبختانه این محصول به تمام این مشکلات خاتمه داده و رضایت زوجین از رابطه را دو چندان می سازد. البته اسپری تاخیری ایموشن نیز کیفیت مناسبی دارد.

اسپری تاخیری کنزو سیمپلکس

ویژگی ها:

 • جلوگیری از انزال زودرس
 • خنک کننده
 • ضد حساسیت
 • دارای رایحه دلنشین

ایموشن قرمز و ژل سیمپلکس

ژل قرمز ایموشن معروف به ژل تنگ کننده انار EMOTION حجم 75 میل  و ژل تنگ کننده سیمپلکس یکی از تاپ ترین محصولات لوبریکانت محسوب می شود. این ژل از خاصیت تنگ کنندگی واژن برخوردار بوده و بر عضلات واژن تاثیر می گذارد. یعنی محصول فوق، عضلات را سفت کرده و از این طریق بر لذت رابطه اثر می گذارد. وقتی واژن تنگ تر می شود؛ لذت دخول، بیشتر احساس شده و در نتیجه زوجین به احساس خرسندی و رضایت بالاتری دست پیدا می کنند. نا گفته نماند ژل تنگ کننده گالاردو نیز کیفیت قابل قبولی دارد.

ژل قرمز ایموشن تنگ کننده مخصوص خانمها

 

ویژگی ها:

 • تنگ و سفت کنندگی عضلات واژن
 • افزایش لذت جنسی
 • بهبود کیفیت رابطه
 • بهبود اختلالات جنسی
 • حاوی عصاره خوشبو انار
 • حاوی اسیدهای گیاهی

کاندوم کدکس

کاندوم لوبریکانت کدکس از تنوع بالایی برخوردار می باشد. هر کدام از این کاندوم ها دارای ویژگی های منحصر به فرد بوده و در نهایت، رابطه جنسی بهتری را شکل می دهند. برای نمونه به یکی از این کاندوم ها اشاره خواهیم کرد.

کاندوم کدکس تاخیری نوبل NOBEL ULTRA بسته 12 عددی انزال را دچار تاخیر نموده و از این طریق مدت زمان رابطه را افزایش می دهد. بنابراین فرصت برای رسیدن به ارگاسم توسط خانم و آقا وجود داشته و هر دو به لذت و رضایت وافر دست خواهند یافت. این کاندوم از دو عامل تحریک کننده یعنی خار و حلقه برخوردار بوده و لذت وصف ناپذیری را رقم می زند. همچنین این کاندوم از جنس لاتکس بوده و هیچ حساسیتی ایجاد نخواهد کرد.

ویژگی ها:

 • دارای اثر تحریک کنندگی قوی
 • افزایش زمان رابطه
 • دارای خار و حلقه
 • موثر در ارگاسم
 • حاوی مرطوب کننده
 • حاوی ویتامین C

خرید محصولات لوبریکانت از ویتالوکس

ویتالوکس از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در کشور است که با عرضه انواع محصولات آرایشی و بهداشتی برندهای کاپوت ، ایموشن ، سیمپلکس ، دلتا پاور، پلی ژل ، ای پلاس و گالاردو  خدمات نوین را به مشتریان خود ارائه داده است. برای خرید محصولات جنسی و کسب بیشترین احساس رضایت می توانید از فروشگاه ما اقدام کرده و لذت خرید پر سرعت و مقرون به صرفه را تمام و کمال حس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *