مراقبت از پوست

2 روش برای از بین بردن لک صورت و علت های ایجاد لکه پوستی!

از بین بردن لکه پوستی

یکی از معضلاتی که در پوست ظاهر شده و فرد را گاها به مرز درماندگی و استیصال می رساند؛ لک پوستی است. هیچکس دوست ندارد با صورتی لک دار در میان جمع ظاهر شود. همه می خواهند با یک صورت و پوست سالم و صاف در میان دیگران حضور یابند. آنها از اینکه مورد تحسین دیگران قرار بگیرند، احساس مثبتی پیدا کرده و انرژی خوبی می گیرند. اما لک هایی که روی پوست ظاهر می شوند، انواع مختلفی دارند. این لک هر چه که باشد؛ قابل درمان است. خوشبختانه امروزه روش های موثری جهت از بین بردن لک صورت ابداع شده اند که هر کدام از آنها دارای تاثیرات مختص به خود می باشند.

پس اگر شما هم دچار یکی از لک های پوستی مانند لک های سیاه رنگ، قرمز رنگ، قهوه ای یا هر نوع دیگر شده اید؛ نیاز نیست نگران باشید. بلکه باید امیدوار به رفع آنها باشید. حالا دیگر نابودی لک صورت، یک امر محال نیست، بلکه یک امر ممکن است که امید را در دل همه کسانی که به لک های پوستی مختلف دچار هستند؛ زنده می کند!

چه دلایلی باعث ظهور لک های پوستی می شوند؟

لک پوستی که در بسیاری از افراد مشاهده می شود؛ دلایل مختلفی دارد. برخی از دلایل، خارج از اراده و اختیار فرد بوده و او هیچ تقصیری در آنها ندارد. اما گاهی به دلیل بی احتیاطی یا قصور فرد، این لک ها رخ داده و ممکن است حالا حالاها مهمان پوست باشند. البته همانطور که گفتیم، روش های موثری برای از بین بردن لک صورت به میان آمده اند که با وجود آنها، دیگر جایی برای ترس و واهمه باقی نمی ماند. دوست دارید بدانید چه دلایلی باعث ظهور لک های پوستی شده و ظاهر زیبای آن را تحت تاثیر منفی قرار می دهند؟ نگاهی به گزینه های زیر بیندازید. برخی از این دلایل را نام برده ایم:

تحریکات پوستی

یکی از دلایل مهمی که مربوط به ظهور لک در پوست می باشد؛ تحریکات صورت گرفته در پوست است. ممکن است ماده آرایشی ای را برای پوست استفاده کرده باشید که با آن ناسازگار بوده است. این عامل می تواند پوست را تحریک کرده و لک هایی تیره را در آن به وجود بیاورد.

افزایش وزن

افزایش وزن، تبعات سنگینی دارد. یکی از عوارض ناشی از آن که متوجه افراد خواهد شد؛ تیرگی بخش هایی از پوست است که به عنوان لک پوست، مورد خطاب قرار می گیرد.

دیابت

دیابت یکی از بیماری های شایع قرن است که عوارض مختلفی در فرد به جا می گذارد. یکی از عوارض منفی مربوط به آن که متاسفانه پوست را مورد حمله قرار می دهد؛ لک تیره است که به لک پیری شباهت دارد. این لک، گاهی پوست را دارای حالت مخملی کرده و آن را از ظاهر زیبای خود خارج می سازد.

تغییر در هورمون های بدن

خانم های باردار، بیشتر از همه در معرض لک ناشی از تغییرات هورمونی قرار دارند. به لک هایی که در اثر این عامل در پوست رخ داده و آن را دچار تغییر رنگ می سازد؛ ملاسما گفته می شود.

پرتوهای مضر خورشید

پرتوهای خورشید به شدت برای پوست مضر بوده و به همین دلیل توصیه شده پیش از اینکه در مقابل نور آفتاب قرار بگیرید؛ از ضد آفتاب استفاده کنید. ضد آفتاب از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید دفاع کرده و مانع از ظهور لک های پوستی می گردد. لک ناشی از آفتاب، بیشتر در نواحی خاصی از بدن مثل دست، بازو و صورت هویدا شده و دارای رنگ تیره می باشد. این عارضه به عنوان لک کبدی نامیده می شود.

زخم های قبلی

زخم هایی که از قبل، بنا به دلایل مختلف مانند سوختگی، زخم یا نیش حشرات ایجاد شده اند؛ روی پوست باقی مانده و تبدیل به لک می شوند.

2 روش کلی برای از بین بردن لک صورت

منشا لکه های پوستی هر چه که باشد مهم نیست؛ مهم این است که روش هایی را بیابید که به از بین بردن لک صورت کمک کنند. به طور کلی دو دسته افراد وجود دارند که در هر زمینه ای به روش های مختلف متکی می شوند. برای مثال کسانی که می خواهند یک بیماری را درمان کنند؛ متوسل به روش های درمان خانگی شده و در مقابل آنها افرادی وجود دارند که روش های پزشکی را ترجیح می دهند.

حقیقتی که وجود دارد؛ این است که پزشکی، علم تخصصی و پیشرفته ای است. لذا هر روشی که از طریق این علم برای درمان بیماری ها اعلام شده باشد؛ قطعی بوده و با احتمال مواجه نیست. این در حالی است که روش های درمان خانگی دچار خطا بوده و همیشه جواب نمی دهند. پس نباید برای از بین بردن لک صورت، روش دوم را انتخاب کنید. چون ممکن است نتیجه ای که مورد انتظارتان است را حاصل نکنید. آن وقت به همه روش ها بدبین شده و به کل، قید درمان را خواهید زد.

درمان قطعی لک صورت با استفاده از محصولات ضد لک

شاید روش های درمان خانگی، گاهی موثر واقع شوند. اما همیشه هم اینطور نبوده و مشکلاتی مثل لک صورت، با این روش از بین نمی روند. اینجاست که باید متوسل به علم نوین پزشکی شد و از محصولات تولید شده توسط داروسازان حاذق کمک گرفت. چرا که آنها داروها و محصولات ضد لک را با تکیه بر همین علم تولید کرده و در نتیجه می توانند بیماران را از شر لک های مختلف پوستی نجات دهند. محصولات ضد لک اعم از کرم های ضد لک، سریع ترین راه از بین بردن لک صورت به شمار آمده و افراد را به نتایج خوبی رسانده اند. در ادامه، به معرفی تعدادی از این محصولات موثر خواهیم پرداخت.

با این محصولات، از لک های پوستی خلاص شوید

امروزه محصولات متعددی تحت عنوان محصولات ضد لک به حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی راه یافته اند. این محصولات، زیر نظر متخصصان حاذق تولید گشته و تاییدیه های کافی از لحاظ کیفیت و استاندارد را دریافت نموده اند. در این بخش قصد داریم تا شما را با چند نمونه از بهترین محصولات ضد لک آشنا کنیم. محصولاتی که نتایج مثبتی را در سایر مصرف کنندگان به دنبال داشته و مهر تایید و رضایت را از سوی آنها دریافت نموده اند:

کرم ترمیم کننده بیتروی قوی

کرم bitroy

کرم ترمیم کننده بیتروی قوی حاوی ترکیبات طبیعی و موثر مانند موم زنبور عسل بوده و به ترمیم سریع قسمت های آسیب دیده پوست می پردازد. این محصول، پوست را تقویت کرده و از خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد عفونی کننده برخوردار می باشد. ترمیم آسیب های پوستی شدید و برطرف نمودن هر گونه قرمزی و التهاب، از عملکردهای مهم این محصول به شمار می آیند. محصولات آرایشی بیتروی جز برندهای باکیفیت ایرانی شرکت رجین رخ می باشد.

کرم ضد لک پرودرما روشن کننده فوق العاده پوست

کرم ضد لک پرودرما روشن کننده فوق العاده پوست حجم 20 میل

کرم ضد لک پرودرما روشن کننده فوق العاده پوست مراقبت از پوست و مصونیت آن در برابر لکه ها را بر عهده دارد. این محصول نه تنها در برابر لک های ناشی از افزایش سن، بارداری، پرتوهای خورشید و … مقاومت کرده و جلوی ظهور آنها را می گیرد؛ بلکه مانع از ایجاد حساسیت های پوستی نیز می شود.

کرم ترمیم کننده پرودرما درمان پوست آسیب دیده

کرم ترمیم کننده پرودرما درمان پوست آسیب دیده CICAVEST حجم 40 میل

کرم ترمیم کننده پرودرما درمان پوست آسیب دیده را التیام بخشیده و نقش ترمیم کننده را بازی می کند. هر نوع لک ناشی از سوختگی، اگزما، لیزر و زخم، قابل درمان توسط این کرم موثر خواهد بود. این کرم، ضمن درمان جای زخم و لک، اثرات درمانی سریعی دارد.

ژل روشن کننده پوست بدن سروینا

ژل سروینا

ژل روشن کننده سروینا تولید ملانین را به حداقل رسانده و از این طریق، لک های تیره را روشن کرده و از بین می برد. پس از استفاده از این محصول، پوست به همان رنگ اولیه بازگشته و در مقابل چروک، مقاوم می گردد. همه با هر پوستی می توانند از این محصول استفاده کرده و اثرات آن را دریابند.

ضد لک بیتروی قوی روشن و شفاف کننده پوست

کرم ضد لک بیتروی

ضد لک بیتروی قوی روشن و شفاف کننده پوست یکی از بهترین محصولات برای از بین بردن لک صورت محسوب می شود. این ضد لک قدرتمند دارای ترکیبات گیاهی و سازگار با پوست می باشد. این ضد  لک قوی نه تنها از عهده رفع لکه های عمیق به خوبی بر می آید؛ بلکه پوست را دارای رنگ شفاف تر نموده و مواد مغذی لازم را در آن تامین می سازد. این محصول، علاوه بر درمان، در پیشگیری از لک ها نیز نقش موثری را ایفا می کند.

ژل روشن کننده پوست صورت و گردن سروینا

ژل روشن کننده پوست صورت و گردن سروینا

ژل روشن کننده صورت و گردن سروینا لک هایی که در اثر افزایش سن، تغییرات هورمونی، پرتوهای خورشید و … به وجود آمده اند را به خوبی درمان می کند. این محصول از عصاره های گیاهی مانند بندواش آفریقایی، عصاره شیرین بیان و صمغ درخت تارا برخوردار بوده و رطوبت کافی را برای پوست تامین می کند.

ژل روشن کننده کشاله ران سروینا

ژل روشن کننده کشاله ران سروینا

سفیده کننده کشاله ران سروینا لک هایی که در ناحیه کشاله ران و حتی زیر بغل به وجود آمده اند را به خوبی نابود می سازد. این محصول از خواص ضد قارچی و ضد التهابی برخوردار بوده و با تامین رطوبت کافی در پوست، مانع از خشک شدن آن می گردد. در ضمن این ژل قادر است تا پوست را چند درجه روشن تر گرداند.

کرم پوشاننده و مرطوب کننده رنگی صورت پرودرما

کرم پوشاننده و مرطوب کننده رنگی صورت پرودرما

سی سی کرم پرودرما یک التیام دهنده قوی به شمار آمده و برای کسانی که دارای پوست حساس یا معمولی هستند؛ بهترین نتیجه را به دنبال خواهد داشت. پس اگر به دنبال بهترین کرم پرودرما برای از بین بردن لک صورت هستید؛ می توانید روی این محصول حساب کنید. این کرم نه تنها لک ها را التیام می بخشد؛ بلکه به عنوان یک کرم ضد آفتاب، پوشاننده و مرطوب کننده عالی نیز عمل می کند. طراوت بخشی به پوست هم یکی از تاثیرات محرز این محصول محسوب می شود.

ضد لک و ضد آفتاب پرودرما

کرم ضد آفتاب و ضد لک پوست پرودرما بژ طبیعی ANTI SPOT

ضد آفتاب پرودرما بژ روشن 50spf پوست را در برابر اشعه مضر خورشید محافظت کرده و مانع از تشکیل لک ناشی از آفتاب می گردد. این محصول، قدرت روشن کردن رنگ پوست را هم داشته و از ایجاد حساسیت مانند التهاب و قرمزی در آن جلوگیری می کند. لک های تیره و قهوه ای پوست صورت، با وجود این محصول، دیگر جایی برای حضور نخواهند داشت.

کرم ضد آفتاب و ضد لک پوست پرودرما

کرم ضد آفتاب و ضد لک پوست پرودرما بژ طبیعی ANTI SPOT

کرم ضد آفتاب و ضد لک پوست پرودرما بژ طبیعی، مانع از تاثیرات منفی نور خورشید بر روی پوست شده و از آن به خوبی مراقبت می کند. این محصول به سرعت جذب پوست شده و هر نوع لک قهوه ای و تیره را نابود می سازد. پس از استفاده از این کرم، متوجه بافت سبک آن روی پوست خود خواهید شد و این یکی دیگر از ویژگی های مثبت این محصول به شمار می آید. اگر کرم ضد آفتاب و ضد لک می خواهید این محصول گزینه مناسبی است.

صابون پیگمنتا ویرگو ضد لک پوست

صابون پیگمنتا ویرگو ضد لک و روشن کننده پوست

صابون پیگمنتا ویرگو ضد لک پوست از مواد و ترکیبات طبیعی معجزه بخش مانند روغن سویا، روغن نارگیل، گلیسیرین و کوجیک اسید برخوردار بوده و پوست صورت را از هر نوع لک و کک و مک پاکسازی می کند. این صابون، از خاصیت روشن کنندگی پوست نیز برخوردار بوده و چین و چروک های پوستی را به شدت کاهش می دهد.

برای سفارش محصولات ضد لک می توانید به راحتی سفارش خودتان را به صورت آنلاین در فروشگاه لوازم آریشی ویتالوکس ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *