محصولات بهداشتی

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

در این مقاله از ویتالوکس قصد داریم تقویت مژه سریتا و سوالاتی که در مورد آن وجود دارد را بررسی کنیم.

-عوارض تقویت مژه سریتا

-نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

-مدت زمان تاثیر تقویت مژه سریتا

-مقایسه تقویت مژه سریتا با دیگر محصولات تقویتی مژه مانند سینره و یا غیره

-ترکیبات تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

1-عوارض تقویت مژه سریتا :

با توجه به گزارشات مصرف کنندگان تقویت مژه سریتا عوارض خاصی ندارد ولی ممکن است در بعضی از مصرف کنندگان حساسیت ایجاد کند.

خارش و سوزش:

شرکت تولید کننده محصول گفته بروز علائمی مانند خارش و سوزش در حد کم طبیعی می‌باشد اما در صورت شدت علائم از مصرف خودداری کنند.

ریزش مقطعی:

بعضی از مصرف کنندگان نیز در ابتدای استفاده دچار ریزش مژه می شوند که باز طبق گفته شرکت تولید کننده این موضوع نیز در طی ۱۰ الی ۱۲ روز اولیه طبیعی میباشد .

ریزش مژه پس از قطع مصرف:

یکی دیگر از موارد گزارش شده توسط مصرف کنندگان این است است که پس از از پایان دوره مژه ها شروع به ریختن می کند و به حالت قبل برمی گردد و این موضوع نیز توسط شرکت تولید کننده پاسخ داده شده و طبق گفته آنها تقویت مژه سریتا دارای اثر دائمی نمی باشد و باید پس از دو دوره سه ماهه  نیز به مقدار کمتر استفاده شود تا از ریزش مژه ها جلوگیری به عمل آید.

تغییر رنگ چشم:

استفاده از تقویت کننده مژه مانند “سریتا” به طور مستقیم به تغییر رنگ چشم منجر نمی‌شود. این نوع محصولات اغلب برای افزایش طول و ضخامت مژه‌ها استفاده می‌شوند و بر اساس ترکیباتی مانند پروتئین‌ها و ویتامین‌ها عمل می‌کنند.

تغییر رنگ چشم معمولاً به عوامل دیگری ارتباط دارد، مانند ژنتیک، اختلالات در تولید ماده‌ای که رنگ چشم را تعیین می‌کند (ملانین)، عوامل محیطی مانند تابش خورشید و غیره. به همین دلیل، احتمال تغییر رنگ چشم به دلیل استفاده از محصولات تقویت کننده مژه به تنهایی بسیار کم است.

استفاده از تقویت مژه سریتا قطعا بسیار ایمن است ولی با این حال، همیشه بهتر است پیش از استفاده از هر محصول جدیدی که به ناحیه اطراف چشم اعمال می‌شود، نظر پزشک یا متخصص تحت تاثیرگذاری چشم‌پزشک مشورت کنید.

تقویت مژه سریتا و سیاهی دور چشم:

در برخی از مصرف کنندگان این محصول در طول هفته اول تیرگی دور چشم مشاهده شده است که معمولا بعد از چند روز این موضوع برطرف می شود.

2-روش استفاده:

ابتدا دست های خود را شسته و تمیز کنید.

سپس مژه ها را تمیز نموده و مواد آرایشی بر روی آن را پاک کنید.

قلم مو آغشته به محلول را از محل رویش مژه های پلک بالا به سمت خارج به خوبی بکشید.

یک بار در شب از محلول تقویت کننده مژه سریتا استفاده نمایید.

لطفاً دقت کنید:

از تماس این محلول با داخل چشم جلوگیری کنید

به هیچ عنوان زمانی که آرایش بر روی مژه قرار دارد از محلول تقویت مژه استفاده نکنید.

صحیح ترین روش دوره مصرف محلول تقویت مژه سریتا به این صورت است که باید به مدت سه ماه هر شب یک بار بر روی مژه کشیده شود و سپس ۱۰ روز فاصله و دوباره به مدت ۳ ماه دیگر هر شب استفاده شود.

عوارض تقویت مژه سریتا

3-مدت تاثیر  و پایداری اثر تقویتی:

همانگونه که در بالا گفته شد دائمی نیست و شما همواره برای اینکه مژه های پرپشت داشته باشید باید از این محصول استفاده نمایید. ولی همان طور که در نحوه مصرف صحیح محصول گفته شد پس از پایان دوره شش ماهه شما می توانید با فاصله زمانی بیشتر از محلول تقویت مژه سریتا استفاده نمایید .

4-مقایسه با دیگر برندهای ایرانی:

در مورد مقایسه تقویت مژه سریتا با دیگر برندهای ایرانی (مثل سینره) و یا خارجی باید این موضوع را مدنظر داشت که تقویت مژه سریتا قوی ترین محصول برای افزایش مژه های شما در بین برندهای ایرانی می باشد زیرا فرمولاسیون این محصول بسیار منحصر به فرد بوده و به صورت کاملاً تخصصی از اروپا وارد ایران می شود .

مقایسه تقویت مژه سریتا با برندهای خارجی:

در مورد مقایسه این محصول با برندهای خارجی با توجه به عملکرد خوب آن و قیمت رقابتی به نسبت محصولات خارجی باز پیشنهاد ما استفاده از این محصول می باشد.

5-ترکیبات محصول:

محلول تقویت کننده مژه سریتا غنی از ترکیبات و مواد موثری است که با اثر بر روی سلول‌های فولیکولی مژه، رویش مجدد مژه‌ها را موجب می‌شود:

بیماتوپراست:

بیماتوپراست تخصصی‌ترین ترکیب شناخته شده در جهان برای مژه است. این ماده بر روی رشد مژه‌ها اثر می‌گذارد و باعث افزایش زمان فاز رشد مژه (آناژن) و کاهش زمان فاز ریزش مژه (تلوژن) می‌شود. بیماتوپراست با اثر بر روی سلول‌های فولیکولی مژه باعث افزایش طول، ضخامت و حجیم شدن مژه ها می‌شود. نقش دیگر بیماتوپراست بهبود رنگ مژه‌ها و سیاه شده مژه‌ها است که به واسطه اثر بر رنگدانه‌های ملانین این امر صورت می‌گیرد.

بیوتینیل تری پپتید

تحریک تکثیر کراتینوسیت های فولیکول مژه که نتیجه آن افزایش سرعت رشد مژه است، افزایش سنتز پروتئین‌های ماتریکس فولیکولی نظیر کلاژن IV و لامینین-5 که باعث افزایش اتصالات درمی و اپیدرمی شده و نتیجه آن افزایش استحکام مژه‌ها و جلوگیری از ریزش آنها است.

عصاره شبدر قرمز

مواد موثره عصاره شبدر قرمز باعث تقویت فولیکول و تارهای مژه به واسطه افزایش خون رسانی، آنتی اکسیدان قوی و جلوگیری از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد به مژه خواهد شد. در نتیجه این عصاره در پیشگیری از ریزش مژه ها بر اثر رادیکال های آزاد، جلوگیری از آسیب های وارد شده به ملانوسیت ها و پیشگیری از سفید شدن مژه ها بر اثر رادیکال های آزاد موثر می باشد.

پانتنول (پیش ساز ویتامین B5)

افزایش انرژی‌زایی برای فولیکول مژه به واسطه کوآنزیم A، ممانعت از خشکی مژه‌ها و افزایش الاستیسیته آنها با بهبود سدهای اپیدرمی و کاهش میزان تبخیر آب سطحی، نقش مهم در بازسازی و ترمیم مژه‌های آسیب‌دیده، تحریک رشد کراتینوسیت‌ها در نتیجه افزایش رشد و نوسازی مژه‌ها

نیاسین آمید (ویتامین B3)

تثبیت سدهای دفاعی پوست پلک از طریق افزایش سنتز سرامیدها و اسیدهای چرب آزاد (افزایش لیپوژنز اپیدرمی) در غشای شاخی، جلوگیری از ریزش مو با مهار مدیاتورهای التهابی، مهار استرس اکسیداتیو با افزایش سنتز پروتئین های آنتی اکسیدانی (سوپراکسیددیسموتاز، گلوتاتیون پراکسیداز، کاتالاز)

حرف آخر:

محلول تقویت مژه سریتا به همراه سرم ابرو سریتا دو محصول بی نظیر از شرکت پارس آزمای طب می باشند که با اختلاف زیاد از تمامی رقبای خارجی و داخلی خود جلوتر هستند.در حال حاضر این دو محصول به همراه تعداد دیگری از محصولات شرکت پارس آزمای طب به کشورهای همسایه صادر می شوند.

سرم ابرو سریتا و تقویت مژه سریتا اصل و تقلبی:

یک سوال پر تکرار در مورد تقویت مژه سریتا و سرم ابرو سریتا اصل و تقلبی پرسیده میشود که همیشه توضیح ما این است که برند سریتا یک برند ایرانی است و معمولا برندهای آرایشی ایرانی تقلبی ندارند و در مورد این محصول تا زمان تنظیم این مقاله هیچ گزارش سریتا تقلبی مشاهده نشده است.

خوشحال می شویم تجربه شما و همچنین نظرتون رو در مورد این محصول با ما در میان بگذارید.

394 دیدگاه در “پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

 1. Avatar of فاطمه محمدی فاطمه محمدی گفت:

  سلام من چهار ماه به صورت متوالی و هر روز از سرم تقویت مژه سریتا استفاده کردم آیا این استفاده بیش از حد مشکلی برای مژه هام بوجود میاره ؟

 2. Avatar of فرنوش فرنوش گفت:

  سلام همراه کرم دورچشم استفاده بشه مشکل داره؟؟

 3. Avatar of لیلا لیلا گفت:

  با سلام و احترام
  لطفا میشه بزرگواری بفرمایید و علت علمی اینکه از تقویت مژه برای ابرو نمیشه استفاده کرد رو بطور کامل توضیح بدید؟
  سپاسگزارم

 4. Avatar of نیلوفر نیلوفر گفت:

  سلام. کاش میشد عکس بزارم ببینید. هم از سرم ابرو و هم مژه استفاده کردم. خیلی خوب رشد کردن ابروهام و مژه هام اما خیلی شیک همش ریخت. من نمیدونم چی داخل این محصول هست فک میکنم کورتن داخلش باشه که اینقدر سریع باعث رشدمیشه. الانم مژه هام داغون شدن واقعا نمیدونم چکار کنم.

 5. Avatar of سارا سارا گفت:

  سلام یه سوال دارم من می خواستم سرم مژه اش رو بخرم ولی تتو خط چشم دارم آیا روی تتو سریتا کار میکنه ؟

 6. Avatar of دینا دینا گفت:

  سلام میشه از این محلول بیشتر استفاده کرد مثلا ۲و۳ بار در روز واسه تسریع جوابدهی خوبه یا اینکه ضرر داره؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام بهترین حالت طبق دستور تو جعبه محصول است

 7. Avatar of ریحانه ریحانه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من این سری که تهیه کردم ، جای محصول مثل همیشه نیست و شکلش فرق کرده
  ممکنه تقلبی باشه ؟

 8. Avatar of .... .... گفت:

  سلام وقت بخیر
  هنگام استفاده ازسریتا…استفاده ازسرمه مشکلی نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *