محصولات بهداشتی

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

در این مقاله از ویتالوکس قصد داریم تقویت مژه سریتا و سوالاتی که در مورد آن وجود دارد را بررسی کنیم.

-عوارض تقویت مژه سریتا

-نحوه استفاده از محلول تقویت مژه سریتا

-مدت زمان تاثیر تقویت مژه سریتا

-مقایسه تقویت مژه سریتا با دیگر محصولات تقویتی مژه مانند سینره و یا غیره

-ترکیبات تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

1-عوارض تقویت مژه سریتا :

با توجه به گزارشات مصرف کنندگان تقویت مژه سریتا عوارض خاصی ندارد ولی ممکن است در بعضی از مصرف کنندگان حساسیت ایجاد کند.

خارش و سوزش:

شرکت تولید کننده محصول گفته بروز علائمی مانند خارش و سوزش در حد کم طبیعی می‌باشد اما در صورت شدت علائم از مصرف خودداری کنند.

ریزش مقطعی:

بعضی از مصرف کنندگان نیز در ابتدای استفاده دچار ریزش مژه می شوند که باز طبق گفته شرکت تولید کننده این موضوع نیز در طی ۱۰ الی ۱۲ روز اولیه طبیعی میباشد .

ریزش مژه پس از قطع مصرف:

یکی دیگر از موارد گزارش شده توسط مصرف کنندگان این است است که پس از از پایان دوره مژه ها شروع به ریختن می کند و به حالت قبل برمی گردد و این موضوع نیز توسط شرکت تولید کننده پاسخ داده شده و طبق گفته آنها تقویت مژه سریتا دارای اثر دائمی نمی باشد و باید پس از دو دوره سه ماهه  نیز به مقدار کمتر استفاده شود تا از ریزش مژه ها جلوگیری به عمل آید.

تغییر رنگ چشم:

استفاده از تقویت کننده مژه مانند “سریتا” به طور مستقیم به تغییر رنگ چشم منجر نمی‌شود. این نوع محصولات اغلب برای افزایش طول و ضخامت مژه‌ها استفاده می‌شوند و بر اساس ترکیباتی مانند پروتئین‌ها و ویتامین‌ها عمل می‌کنند.

تغییر رنگ چشم معمولاً به عوامل دیگری ارتباط دارد، مانند ژنتیک، اختلالات در تولید ماده‌ای که رنگ چشم را تعیین می‌کند (ملانین)، عوامل محیطی مانند تابش خورشید و غیره. به همین دلیل، احتمال تغییر رنگ چشم به دلیل استفاده از محصولات تقویت کننده مژه به تنهایی بسیار کم است.

استفاده از تقویت مژه سریتا قطعا بسیار ایمن است ولی با این حال، همیشه بهتر است پیش از استفاده از هر محصول جدیدی که به ناحیه اطراف چشم اعمال می‌شود، نظر پزشک یا متخصص تحت تاثیرگذاری چشم‌پزشک مشورت کنید.

تقویت مژه سریتا و سیاهی دور چشم:

در برخی از مصرف کنندگان این محصول در طول هفته اول تیرگی دور چشم مشاهده شده است که معمولا بعد از چند روز این موضوع برطرف می شود.

2-روش استفاده:

ابتدا دست های خود را شسته و تمیز کنید.

سپس مژه ها را تمیز نموده و مواد آرایشی بر روی آن را پاک کنید.

قلم مو آغشته به محلول را از محل رویش مژه های پلک بالا به سمت خارج به خوبی بکشید.

یک بار در شب از محلول تقویت کننده مژه سریتا استفاده نمایید.

لطفاً دقت کنید:

از تماس این محلول با داخل چشم جلوگیری کنید

به هیچ عنوان زمانی که آرایش بر روی مژه قرار دارد از محلول تقویت مژه استفاده نکنید.

صحیح ترین روش دوره مصرف محلول تقویت مژه سریتا به این صورت است که باید به مدت سه ماه هر شب یک بار بر روی مژه کشیده شود و سپس ۱۰ روز فاصله و دوباره به مدت ۳ ماه دیگر هر شب استفاده شود.

عوارض تقویت مژه سریتا

3-مدت تاثیر  و پایداری اثر تقویتی:

همانگونه که در بالا گفته شد دائمی نیست و شما همواره برای اینکه مژه های پرپشت داشته باشید باید از این محصول استفاده نمایید. ولی همان طور که در نحوه مصرف صحیح محصول گفته شد پس از پایان دوره شش ماهه شما می توانید با فاصله زمانی بیشتر از محلول تقویت مژه سریتا استفاده نمایید .

4-مقایسه با دیگر برندهای ایرانی:

در مورد مقایسه تقویت مژه سریتا با دیگر برندهای ایرانی (مثل سینره) و یا خارجی باید این موضوع را مدنظر داشت که تقویت مژه سریتا قوی ترین محصول برای افزایش مژه های شما در بین برندهای ایرانی می باشد زیرا فرمولاسیون این محصول بسیار منحصر به فرد بوده و به صورت کاملاً تخصصی از اروپا وارد ایران می شود .

مقایسه تقویت مژه سریتا با برندهای خارجی:

در مورد مقایسه این محصول با برندهای خارجی با توجه به عملکرد خوب آن و قیمت رقابتی به نسبت محصولات خارجی باز پیشنهاد ما استفاده از این محصول می باشد.

5-ترکیبات محصول:

محلول تقویت کننده مژه سریتا غنی از ترکیبات و مواد موثری است که با اثر بر روی سلول‌های فولیکولی مژه، رویش مجدد مژه‌ها را موجب می‌شود:

بیماتوپراست:

بیماتوپراست تخصصی‌ترین ترکیب شناخته شده در جهان برای مژه است. این ماده بر روی رشد مژه‌ها اثر می‌گذارد و باعث افزایش زمان فاز رشد مژه (آناژن) و کاهش زمان فاز ریزش مژه (تلوژن) می‌شود. بیماتوپراست با اثر بر روی سلول‌های فولیکولی مژه باعث افزایش طول، ضخامت و حجیم شدن مژه ها می‌شود. نقش دیگر بیماتوپراست بهبود رنگ مژه‌ها و سیاه شده مژه‌ها است که به واسطه اثر بر رنگدانه‌های ملانین این امر صورت می‌گیرد.

بیوتینیل تری پپتید

تحریک تکثیر کراتینوسیت های فولیکول مژه که نتیجه آن افزایش سرعت رشد مژه است، افزایش سنتز پروتئین‌های ماتریکس فولیکولی نظیر کلاژن IV و لامینین-5 که باعث افزایش اتصالات درمی و اپیدرمی شده و نتیجه آن افزایش استحکام مژه‌ها و جلوگیری از ریزش آنها است.

عصاره شبدر قرمز

مواد موثره عصاره شبدر قرمز باعث تقویت فولیکول و تارهای مژه به واسطه افزایش خون رسانی، آنتی اکسیدان قوی و جلوگیری از آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد به مژه خواهد شد. در نتیجه این عصاره در پیشگیری از ریزش مژه ها بر اثر رادیکال های آزاد، جلوگیری از آسیب های وارد شده به ملانوسیت ها و پیشگیری از سفید شدن مژه ها بر اثر رادیکال های آزاد موثر می باشد.

پانتنول (پیش ساز ویتامین B5)

افزایش انرژی‌زایی برای فولیکول مژه به واسطه کوآنزیم A، ممانعت از خشکی مژه‌ها و افزایش الاستیسیته آنها با بهبود سدهای اپیدرمی و کاهش میزان تبخیر آب سطحی، نقش مهم در بازسازی و ترمیم مژه‌های آسیب‌دیده، تحریک رشد کراتینوسیت‌ها در نتیجه افزایش رشد و نوسازی مژه‌ها

نیاسین آمید (ویتامین B3)

تثبیت سدهای دفاعی پوست پلک از طریق افزایش سنتز سرامیدها و اسیدهای چرب آزاد (افزایش لیپوژنز اپیدرمی) در غشای شاخی، جلوگیری از ریزش مو با مهار مدیاتورهای التهابی، مهار استرس اکسیداتیو با افزایش سنتز پروتئین های آنتی اکسیدانی (سوپراکسیددیسموتاز، گلوتاتیون پراکسیداز، کاتالاز)

حرف آخر:

محلول تقویت مژه سریتا به همراه سرم ابرو سریتا دو محصول بی نظیر از شرکت پارس آزمای طب می باشند که با اختلاف زیاد از تمامی رقبای خارجی و داخلی خود جلوتر هستند.در حال حاضر این دو محصول به همراه تعداد دیگری از محصولات شرکت پارس آزمای طب به کشورهای همسایه صادر می شوند.

سرم ابرو سریتا و تقویت مژه سریتا اصل و تقلبی:

یک سوال پر تکرار در مورد تقویت مژه سریتا و سرم ابرو سریتا اصل و تقلبی پرسیده میشود که همیشه توضیح ما این است که برند سریتا یک برند ایرانی است و معمولا برندهای آرایشی ایرانی تقلبی ندارند و در مورد این محصول تا زمان تنظیم این مقاله هیچ گزارش سریتا تقلبی مشاهده نشده است.

خوشحال می شویم تجربه شما و همچنین نظرتون رو در مورد این محصول با ما در میان بگذارید.

386 دیدگاه در “پاسخ به 5 سوال اساسی در مورد تقویت مژه سریتا

 1. Avatar of Dcgh Dcgh گفت:

  سلام
  من از بلند شدن مژه هام راضیم ولی دور چشممو سیاه کرده میخاستم ببینم راهکاری برای از بین رفتن سیاهی چشمم هست چون میدونم مرتبط با مصرف این دارو هستش

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام بعد از یک مدت خودش بر طرف میشه

  2. Avatar of Zahra Zahra گفت:

   سلام من ۳ ماهه دارم استفاده میکنم ولی تو یکماه اخیر مژه هام میریزه خواستم بپرسم دلیلش چیه با اینکه سرم مژه رو قطع نکردم ریزش داره مژه هام

   1. Avatar of مهلا مهلا گفت:

    سلام من یک ماهه مصرف میکنم حس میکنم داره کلی میلیا ریز ریز زیاد خیلی زیاد پشت پلکم در میاد چیکار کنم !!

  3. Avatar of سمیرا سمیرا گفت:

   من هم همین مشکلو پیدا کردم متاسفانه.شما چیکار کردید تا تیرگی از بین بره و به حالت اول برگرده؟

 2. Avatar of فاطمه فاطمه گفت:

  سلام،تورم شدید و قرمزی پوست پلکهام اتفاق افتاد انگار که زنبور چشمنو نیش زده

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام حساسیت دارید با پزشک خودتون مشورت کنید/کمی سوزش و قرمزی طبیعی است ولی این که شما می فرمایید احتمالا حساسیت به محصول می باشد

 3. Avatar of فاطمه فاطمه گفت:

  سلام من ۴روزه خریدم و استفاده میکنم بعد خریدن واستفاده کردن انقد شنیدم که گفتن پلکو سیاه میکنه و مژه هات میریزه و چشمت قرمز وپف میشه من ترسیدم الان من۲۳۰تومن دادم چیکار کنم دیگه استفاده نکنم؟البته دیروز یکی دوتا مژه هامم ریخت ودقت میکنم چشمم قرمز شده و هرازگاهی میسوزه با اینکه داخلش اصلا نمیذارم بره میترسم الان من چیکارکنم؟اگه این عوارضو داره بگین من دیگه استفاده نکنم..همین یه پلکم مونده اگه اونم بریزه و چشامم خراب بشه واویلا میمیرم..خواهش میکنم توضیح بدین

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام تقویت مژه سریتا یکی از بهترین محصولات بهداشتی درمانی تولید داخل می باشد و عوارض در این محصول بسیار نادر است ولی هیچ کار درمانی و محصول درمانی بدون عارضه نیست اما اینکه شما می فرمایید به هیچ وجه نخواهد شد

   1. Avatar of مائده مائده گفت:

    من مژه های پرپشتی دارم ولی بخاطر تعریف دوستام این محصول رو خریدم ۷ روزه استفاده میکنم شدیدا ریزش اورده،پشیمون شدم از استفادش،من اصلا ریزش نداشتم،بنظرتون این عادیه و بعد چند روز درست میشه!؟
    میترسم بعد اتمام دوره مصرف که به حالت قبل برمیگرده ببیینم کچل شدم

    1. Avatar of سونیا سونیا گفت:

     میگن ریزش بعد از ۱۲ روز از بین میره

  2. Avatar of مینو مینو گفت:

   من چندماهه دارم استفاده میکنم هرشب مثل عادت شده برام،خیلی خیلی راضی هستم ،اصلا باورم‌نمیشه که چقدر مژه هام پر وبلند شده انگار اکستنشن کردم
   ،نترسید استفاده کنید فقط نباید یهو بزارید کنار

   1. Avatar of negin negin گفت:

    دور چشمتون سیاه نشده؟

    1. Avatar of صبا صبا گفت:

     منم استفاده میکنم زیرچشمم اصلا تیرگی نداشت الان حلقه ی تیرگی داره چی کار کنم بزارم کنار یا نباید به پوست بخوره؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      ادامه بدید مشکلی نیست روش مصرف رو با دقت مطالعه کنید

   2. Avatar of فاطمه ۸۰ فاطمه ۸۰ گفت:

    سلامعزیزم بعد چه مدت تاثیر میزاره سریتا؟ من دوهفتس استفاده میکنم والی آنچنان تغییری نمیبینم

  3. Avatar of مریم مریم گفت:

   من خیلی مدته استفاده میکنم، حتما زیاد حساسیت نشون میدی، خب مشخصه یکم دور چشم قرمز میشه، وقتی مژده میخواد بیشتر رشد کنه خونرسانی بهش بیشتر میشه دیگه عزیزم

 4. Avatar of zz zz گفت:

  سلام
  ببخشید نوجوانان ۱۳_۱۴ساله میتونن از این محصول استفاده کنن؟؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام بله مشکلی نداره

   1. Avatar of زهرا زهرا گفت:

    سلام ببخشید ایا از سرم مژه میتونیم برا ابرو هم استفاده کنیم؟؟

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     سلام خیر

     1. Avatar of نگار نگار گفت:

      سلام من چند ماه استفاده کردم هر شب الان به اون بلندی که میخام رسیدم یه هفته دوره دوم استفاده کردم بعدش دوره سوم رفتم یعنی دوروز یبار میزنم الان مژه هام داره میریزه . چیکار کنم؟؟

    2. Avatar of Saeedeh Saeedeh گفت:

     بله میتونید
     من دکتر پوست و مو رفتم برام سریتا مژه نوشت گفت هم ابرو میتونی استفاده کنی هم ابرو

    3. Avatar of Fateme Fateme گفت:

     چرا برای مصرفش در دوره شیردهی باید با پزشک مشورت کرد برای نوزاد مضره؟

   2. Avatar of گل پری گل پری گفت:

    سلام من تازه این محصول رو تهیه کردم و ۱/۵سال پیش عمل ضعیفی چشم فمتو لیزیک انجام دادم خاستم بپرسم ضرری که واسه چشمام نداره که بخوام استفاده کنم؟

 5. Avatar of پریا پریا گفت:

  آیا طبق گفته بعضی بیماتوپراست ضرری برای چشم یا پلک داره ؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام خیر نداره

 6. Avatar of مبینا مبینا گفت:

  سلام چرا نوشته به پلک پایین برخورد نکند؟
  من میخوام پلک پایینمم پر شه

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   مشکلی نیست فقط داخل چشم نره

   1. Avatar of Meli Meli گفت:

    سلام خسته نباشید من از این محلول زدم سردرد گرفتم و فک میکنم داخل چشمم رفته چیکار کنم؟ و اگه داخل چشم بره چجوریه؟

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     ملتهب می شود

 7. Avatar of Neg Neg گفت:

  و همچنین میخواستم بدونم تاثیر خیلی خوب این محصول چقدر طول میکشه که دیگ مژه ها بلند بلند بشن ؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   حداقل 3 ماه

   1. Avatar of یلدا یلدا گفت:

    سلام برای چشم هایی که جراحی لازک چشم داشتن بعداز گذشت چه مدتی میشه از این محلول استفاده کرد؟

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     سلام با دکتر خودتون مشورت کنید

    2. Avatar of مارال مارال گفت:

     سلام
     در دوره بارداری یا آمادگی برای بارداری مشکلی ندارند؟
     هم سریتا مژه و هم سرم تقویتی ابرو؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام در مورد منع بارداری یا شیردهی روی محصول چیزی نزده ولی توصیه ما همیشه به مادران باردار وشیرده مشاوره با پزشک است

   2. Avatar of فراز فراز گفت:

    سوال راجع به اینکه آیا منع مصرف در دوران بارداری و شیردهی وجود دارد؟

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     سلام با مشورت پزشک

     1. Avatar of زهرا زهرا گفت:

      سلام ،من دو روزه استفاده میکنم چشمام خیلی قرمز شده دلیلش چیه ؟

     2. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      نباید بره توی چشم دلیل قرمزی همینه

     3. Avatar of مهری مهری گفت:

      چرا میگین با مشورت پزشک …
      من سه ماهه دارم استفاده میکنم اما چون این رو گفتید نگران شدم ؟؟
      برای بچه ضرر داره ؟ در دوران شیردهی هستم

     4. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      کلا خانم ها در دوران شیردهی و بارداری برای استفاده از محصولات مختلف باید با پزشک مشورت کنند

   3. Avatar of آرزو آرزو گفت:

    سلام . این محصول دو مدل داره ، فرقشون چیه ؟ روی جلد یکیش لوسیون نوشته و اون یکی نداره . توی گوگل سرچ کنید متوجه میشید .

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     فرقی ندارد

 8. Avatar of Yasamin Yasamin گفت:

  میگن که رنگ چشم رو تغییر میده درسته؟ حتی چشمای مشکی؟ چه رنگی میشه چشم مشکی مگه

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام خیر

  2. Avatar of Setayesh98 Setayesh98 گفت:

   من چشام مشکی بود بعد ۴ ماه استفاده فهمیدم رنگ چشام دادم قهوه ای میشه😑

   1. Avatar of منصوره منصوره گفت:

    مژه هاتون تیره شده به نظرتون اومده که رنگ چشماتون تغییر کرده

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     🙏 🌺

  3. Avatar of شراره شراره گفت:

   خیلی وقته استفاده میکنم خیلی خوبه فقط تفاوت eyelash ولوسیون رو نمیدونم راهنمایی کنید لطفا

   1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

    عکس بفرستید لطفا ببینیم کدوم دو محصول رو می گید

    1. Avatar of تارا تارا گفت:

     سلام خسته نباشید میشه این محصول رو داعم استفاده کرد ینی هیچ وقت. قطع نشه ؟ مشکلی پیش میاد؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام مشکلی نیست

    2. Avatar of zeinab.r zeinab.r گفت:

     بعد از اینکه مژه ها بلند و پرپشت شد قطع بشه برگشت پذیر هست یا نه مثلا برنگرده به حالت اول و دائمی باشه مصرفش؟؟

 9. Avatar of اعظم چنگیزی اعظم چنگیزی گفت:

  سلام من مژه به صورت استکشن گذاشتم میترسم مژه هام ازبین بره این محلول رو خریدم آیا اثری داره برای تقویت مژه؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   سلام بهترین محصول در بازار ایران برای تقویت مژه همین محصول می باشد

  2. Avatar of Neg Neg گفت:

   سلام خسته نباشید
   ببخشید یه سوال داشتم در طول دوران مصرف از ریمل استفاده بشه مشکلی نداره ؟
   آخه من در حدودا یع ماه از سریتا استفاده میکنم و سعی کردم ریمل نزنم ولی هفته پیش به مدت یه هفته دائم ریمل زدم احساس میکنم مژه هام کوتاه شده میخواستم بدونم ربطی داره یا نه
   ممنون

   1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

    کمتر استفاده کنید و در صورت امکان از برند خوب استفاده کنید

    1. Avatar of مریم مریم گفت:

     سلام من یکسال هست چشمام عمل پی ار کی کردم استفاده از تقویت مژه سریتا برا چشمام ضرر ندارد ممنون میشم راهنمایی کنید

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام این مورد مو رو بهتره با متخصص صحبت کنید

   2. Avatar of فرشته فرشته گفت:

    نه اصلااا ایرادی نداره من حتی صب بعد از استفاده هر روز ریمل میزنم

  3. Avatar of کانیاو کانیاو گفت:

   سلام من زیر چشمام سیاه شده انگار که کتک خوردم نمدونم چیکار کنم , اگه قطع بشه هم ریزش مژه پیدا میکنم. ممکنه راهنمایییم کنید.

   1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

    سلام شما باید حداقل سه ماه استفاده کنید و بعد از اون هم اگر نتیجه دلخواه نرسیده بودید 3 ماه دیگه تمدید کنید هیچ چیز دائمی نیست ولی مثل برخی محصولات نیست که بلافاصله بعد از کنار گذاشتن ریزش شروع بشه این افزایش حجم مژه تا مدت‌های زیاد ماندگار است

   2. Avatar of مریم مریم گفت:

    سلام.آیا محلول تقویت مژه سریتا نوع تقلبی هم داره؟چون بعضی سایتها قیمت تقریبا یک سوم قیمت اصلی هست.ممنون میشم پاسخ بدید

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     سلام بعید میدونم
     شاید قیمت قدیم دارند
     یا کالایی که دارند تاریخ ندارد
     ولی نوع تقلبی این محصول رو ندیدیم تا الان در ضمن اگر سایتی معتبر باشه و نماد اعتماد داشته باشه بعید میدونم کلا جنس مشکل دار بیاره

  4. Avatar of مرضیه مرضیه گفت:

   سلام
   برای مژه های پلک پایین می شه استفاده ؟
   اگر نه ، چرا؟

   1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

    سلام مشکلی نیست میشه استفاده کنید

    1. Avatar of فاطمه فاطمه گفت:

     توی بروشور داخل برگه زده بود نباید زیر چشم زد ولی من استفاده کردم ، همین که میزدم زیر چشمم یه خط قرمز کمرنگ میفتاد زیر چشمم انگار مویرگای زیر چشم میترکید دقیقا زیر بن مژمحتی دوستامم بهم گفتن ،الان شما رو چه حساب میگید مشکلی نداره در صورتی که توی بروشور زده نباید استفاده کرد

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام حساسیت داشتید حتما ولی مشاور شرکت تولید کننده ما پرسیدیم گفت اگر حساسیت نداشته باشند مشکلی نیست

    2. Avatar of رویا رویا گفت:

     سلام من میتونم سریتا رو دائمی استفاده کنم؟؟؟یعنی همیشه بخرم و استفاده کنم قطعش نکنم
     اگردائمی باشه ریزش مژه میگیرم؟؟
     اصا تاثیری داره رو دائمی مصرف کردن یا شیش ماه مصرف کردن؟؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام نه مشکلی نیست قطعا موثره
      البته دوره مصرف محصول حداقل سه دوره 3 ماهه است نه یک دوره 6ماهه

   2. Avatar of Hajar Hajar گفت:

    سلام من ولی قلم رو میزدم ب مژه های بالام همونجوری خشک یه خط هم میکشیدم مژه های پایینمو احساس میکنم بلند تر شده

   3. Avatar of مری مری گفت:

    سلام من احساس میکنم قسمت رویش مژه هام قرمز میشه وقتی استفاده میکنم و بلند نشده چکار کنم

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     قطعا تاثیر می گذارد

  5. Avatar of فرشته فرشته گفت:

   سلام سه هفته استفاده کردم ولی درد چشم و خشکی چشم پیدا کردم به طوری که مسکن مصرف می کنم سه روزه قطعش کردم ولی بهتر نشدم باید چکار کنم برم دکتر یا چشم رو شستشو بدم؟

 10. Avatar of سمکو سمکو گفت:

  سلام.من استفاده کردم اصلاخارش یاسوزش نداشتم رشدم نکرده مژه هام…چرا؟؟؟

  1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

   دوره درمان رو کامل کنید حتما جواب می گیرید

   1. Avatar of فاطیما فاطیما گفت:

    سلام
    من به خاطر کاشت مژه و کندن مژه های مصنوعی دچار ریزش مژه شدم، سه ماه مداوم تقویت مژه و ابرو هر شب استفاده کردم چند هفته بود هی میگفتم چقدر چشمام قشنگ تر شده که یکی از دوستام گفت مژه کاشتی ؟ دقت که کردم دیدم طول مژه هام تقریبا دو برابر شده، خیلی عجیبه خودم خیلی ایمان نداشتم اما عجیب روی بلندی مژه هام اثر داشته ،
    ابروهام هم مشکی تر شده و رشد ش بیشتر
    خیلی راضیمم خیلیییی

    1. Avatar of زری زری گفت:

     سلام ببخشید میشه هم سریتا زد و هم یه محلول دیگه؟ یا باید فقط یکی زد استفاده از دو محصول تقویتی بده؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      فقط یکی رو استفاده کنید لطفا

    2. Avatar of .. .. گفت:

     سلام من چهارماهه لیزیک کردم ایرادی نداره استفاده کنم؟

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      فکر نمی کنم ولی با پزشک معالج خودتون مشورت کنید

   2. Avatar of مژده مژده گفت:

    سلام من پلکم اگزماداره اگر مصرف کنم ضرر داره ؟

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     این مسئله رو با متخصص پوست در میان بگذارید

     1. Avatar of سمیه سمیه گفت:

      سلام.من یک ماه از قطره مژه سریتا استفاده کردم تا دوهفته اول ریزش مژه داشتم ولی بعداز اون دیگه قطع شد ام یک نکته که هست اینه که من تا حالا که دقیقا سی و دوروز استفاده کردم تاثیری رو ضخامت و رنگ مژه هام نداشته و کلا سه تا از مژه هام بلند شده.حالا میخوام بدونم که آیا ممکنه که این محصول برای من کلا تاثیری ندارد یا اینکه باید باز هم ادامه بدم تا به نتیجه برسم؟ممنون میشم اگر پاسخ بدید

     2. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام دوره مصرف حداقل سه ماه است و بی تاثیر هم نبوده توی این یک ماه فرمودید چندتا از مژه هاتون بلند شده /قطعا تقویت مژه سریتا یک محصول با کیفیت فوق العاده است که تاثیر خواهد داشت

     3. Avatar of Samira Samira گفت:

      سلام من در دوره شیردهی هستم توی برگه داخل جعبه نوشته نبایداستفاده کنم اما موقع خریدنپرسیدم و اونام چیزی نگفتن حالا موندم مصرف کنم یانه؟اصلافکردنمیکردم ربطی به شیردهی داشته باشه

     4. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      مهم سلامت نوزاد شماست بهتره بعد دوران شیر دهی استفاده کنید

     5. Avatar of 09142291731 09142291731 گفت:

      سلام با کاشت مژه مصنوعی هم میتوان محلول سریال استفاده کرد یا ن؟

  2. Avatar of ن سالاری ن سالاری گفت:

   سلام ببخشید هر کدوم از این محلول های ۷ میلی سریتا برای چند روزه؟
   و منظور از هر دوره دوره های ۳ ماهه هست؟
   یعنی دوره کامل ۹ ماهه هست؟

   1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

    خیلی بستگی به میزان استفاده شما هم داره معمولا بعد یک دوره 3 ماهه خودتون و دیگران تغییرات رو احساس می کنید

    1. Avatar of BAHARE BAHARE گفت:

     سلام ببخشید این محلول سریتا برای مژرو که شب استفاده میکنیم چند ساعت باید روی مژه قرار بگیره ؟و چه زمان شسته شود؟ آیا با آب خالی باید صورت رو شست ؟!

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      سلام نیاز به شست و شو ندارد

    2. Avatar of zahra zahra گفت:

     باید داخل یخچال نگه داری بشه یا بیرون یخچال؟!

     1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      نیاز به نگهداری در یخچال نیست

     2. Avatar of مهسا مهسا گفت:

      سلام توروخدا لطفا جواب بدید
      من 5روزه تقویت مژه سریتا میزنم و بدجوووووور جوشای قرمز گنده میزنم که کمی هم جوشها درد دارن دست زدنی.من تو عمرم یدونه هم جوش نزده بودم.چیکار کنم?????

     3. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      تا الان این مورد رو هیچ مشتری نگفته ممکنه مربوط به چیز دیگه ای باشه

  3. Avatar of فرشته فرشته گفت:

   مرتب هم شب هم صب بدون آرایش استفاده کنید مژه های من دوبرابر شد عالی

   1. Avatar of نجمه نجمه گفت:

    سلام میشه این محلول را وقتی اکستیشن مژه داریم استفاده کنیم جواب میده؟ اخه من مژهام ریختن با اکستیشن الان مجبورم مربط ادامه بدم

    1. Avatar of vitalux vitalux گفت:

     سلام کلا اکستنشن برای مژه مضر است بهتره قبل از هر کاری تصمیم بگیرید که مژه طبیعی خودتون رو تقویت کنید و فعلا اکستنشن رو برای مدتی کنار بگذارید

     1. Avatar of ..... ..... گفت:

      اگه بخوایم دوره استفاده رو قطع کنیم چجوری قطع کنیم که مژه هامون نریزه؟x

     2. Avatar of vitalux vitalux گفت:

      باید ابتدا کم کنید و بعد قطع کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *