ارگاسم در خانم ها و 8 عامل موثر بر آن

ارگاسم در خانم ها یکی از مهمترین مسائل جنسی در زندگی زناشویی میباشد و در کل رضایت جنسی میان زوجین و ابراز رضایت زناشویی و عامل تعیین کننده برای رضایت زوجین است .

در بسیاری از مواقع مشکلات جنسی نهفته و بیان نشده ممکن است خود را با علائمی مانند ناراحتی‌های جسمانی افسردگی و نارضایتی زناشویی نشان دهد و حتی به طلاق زوج نیز منجر گردد .

رضایت جنسی به معنای میزان خرسندی از روابط جنسی و توانایی فرد در ایجاد لذت دو طرفه و بهداشت جنسی خانواده است .

ارگاسم در خانم ها و 8 عامل موثر بر آن

ارگاسم در خانم ها و 8 عامل موثر بر آن

از طرفی عملکرد جنسی زنان طبق تقسیم بندی دانشمندان دارای ۶ بعد می باشد:

میل جنسی

تحریک جنسی

رطوبت مهبلی

ارگاسم

درد

رضایت جنسی

ارگاسم چیست:

ارگاسم به عنوان لذت بخش ترین مرحله احساسات جنسی یک رویداد مغزی می‌باشد که در اثر تحریکات جنسی به وجود می‌آید ارگاسم شامل پاسخ انقباضات عضلات صاف و مخطط به همراه حس آزادسازی ناگهانی فشار جنسی که در طول مرحله برانگیختگی جمع شده است می باشد.

عضلات درگیر این انقباض شامل عضلات اطراف واژن و مقعد و همچنین در برخی زنان رحم می باشد.

اختلال ارگاسم چیست:

اختلال ارگاسم در زنان به تاخیر یا عدم وجود ارگاسم به دنبال برانگیختگی و تحریکات جنسی کافی به صورت مقاوم یا راجعه وجود دارد گفته می شود.

میزان شیوع مشکلات ارگاسم در خانمها (orgasm) در جهان و ایران:

میانگین شیوع مشکلات ارگاسم در دنیا ۲۱ درصد می باشد که از جمله مشکلات شایع جنسی طبقه بندی می شوند در تحقیقی که در ایران صورت گرفته است میزان شیوع آنورگاسمی در میان زنان ایرانی بین ۲۶ تا ۳۰ درصد گزارش شده است لذا این مشکل در ایران به نسبت سایر جهان گستردگی بیشتری دارد.

8 عامل موثر در آنورگاسمی بانوان:

عامل اجتماعی

فرهنگی

شناختی

ذهنی

روانشناختی

ارتباطی

هورمونی

فیزیولوژیک

در میان عوامل فیزیولوژیکی دخیل در مشکلات ارگاسم می توان اختلالات هورمونی، اختلالات عروقی، بیماری های عصبی، عوارض‌داروی و آسیب به ساختار دستگاه تناسلی اشاره نمود.

تاثیر سبک زندگی در آنورگاسمی:

woman stressed orgasm

مشکلات ارگاسم در خانم ها

استرس مهم ترین عاملی است که بر روی ارگاسم خانم ها تاثیر می گذارد. عوامل مختلف دیگری نیز بر ارگاسم و میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارند که عبارتند از:

خستگی

افسردگی

مصرف الکل

سیگار کشیدن

نوشیدن الکل توانایی رسیدن به ارگاسم را کم کرده و سیگار کشیدن گردش خون به اندام های جنسی را محدود می کند.

عوامل موثر در ارضا شدن خانمها:

ارگاسم زنان می‌ تواند طی تحریک جنسی مکان‌ های متنوعی در نواحی جنسی یا غیرجنسی ایجاد شود. کلیتوریس و دیواره قدامی واژن شایع‌ ترین مکان‌ های تحریک هستند. تحریک غدد دور مجرای ادرار، سینه، نوک سینه، رویا پردازی یا هیپنوز نیز منجر به بروز ارضاء شدن زنان می‌شود.

آیا ارگاسم زنان برای سلامتی آنها مفید است؟

یکی ازهورمون‌های آزاد شده به هنگام ارگاسم، اکسی توسین نام دارد. برخی از مطالعات نشان می‌دهد که این هورمون می‌تواند از ویژگی‌های محافظتی در برابر سرطان‏ ها، به خصوص پیشگیری از سرطان پروستات در آقایان و بیماری‌های قلبی برخوردار باشند.

همچنین مشخص شده است که اکسی توسین و سایر اندورفین‌هایی که در طی ارگاسم در بدن مرد و زن آزاد می‏شوند، به عنوان آرامش بخش عمل می‌کنند.

بهترین مدل کاندوم

خرید کدام کاندوم برای شما مناسب است

خرید کاندوم یا هر مدل از محصولات زناشویی از داروخانه ها و یا فروشگاه ها ممکن است برای بعضی از افراد خجالت آور باشد و ممکن است پس از مراجعه به داروخانه اولین پیشنهادی که فروشنده به آنها بدهد بدون توجه به اینکه آیا این مدل کاندوم یا هر محصول زناشویی دیگر که خریداری کرده برای او مناسب است یا خیر و بدون پرسش در مورد نوع و مدل آن از فروشنده از آنجا خارج می شود
این درحالی است که کاندوم یکی از ضروری ترین و اساسی ترین وسیله ها برای برقراری رابطه جنسی است که موجب رضایت جنسی هر دو طرف می ‌شود و در انتخاب آن باید دقت کافی را به خرج داد.

انتخاب کاندوم

خرید کاندوم مناسب 

کاندوم انواع متفاوتی دارند:

کاندوم تاخیری:

کاندوم تاخیری با داشتن ماده موثر لیدوکائین سبب تاخیر در انزال می ‌شود و این تاخیر بسته به میزان لیدوکائین موجود در کاندوم و نوع برند متفاوت می باشد.

کاندوم خاردار:

کاندوم خاردار است که باعث افزایش میل جنسی خانم ها و ارگاسم بهتر می‌شود .

کاندوم میوه ای :

کاندوم میوه ای می باشد که باعث حس لذت بخشی میان طرفین می شود می‌تواند برخی از مشکلات رایج مانند بوی بد واژن و بوی بد آلت تناسلی را برطرف کند تا هنگام رابطه بوی لذت بخشی احساس شود.

خرید کاندوم میوه ای

کاندوم میوه ای

کاندوم نازک :

این محصول برای زوجین مناسب است که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند و به دلیل نازک بودن آن حس گرما به خوبی منتقل می شود

کاندوم کلاسیک:

یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین انواع کاندوم ها کاندوم کلاسیک می باشد که مناسب همه نوع آلت تناسلی و بدون هیچ ماده تاخیری و یا رایحه و خوار و یا شیار است.

چه مدل کاندومی بهتر است و چه نوعی را باید بخرم؟

باید بگوییم کاملا بستگی به نظر خودتان دارد. بدین دلیل که بدن هر انسانی متفاوت است و هر شخصی دوست دارد رابطه جنسی ایده آلی داشته باشد، می توانید انواع مختلف آن را امتحان کنید تا بهترین مدل آن را که حس خوبی به شما می دهد را پیدا کنید.
شما باید انواع گوناگون کاندوم مانند: کاندوم های خاردار ٬ تاخیری ، طعم دار، کلاسیک و…را امتحان کنید تا زمانی که شما و همسرتان مناسب ترین و ایده ال ترین مدل را بیابید.

بعضی کاندوم ها طوری طراحی شده اند که میتوانند شدت رضایت جنسی زوجین رو چندین برابر کنند و در طول استفاده از آن ها متوجه خواهید شد که کاندوم علاوه بر محافظت شما از ابتلا به بیماری های جنسی و جلوگیری از حاملگی ناخواسته می تواند سبب بهبود زندگی جنسی شما هم شود.

دقت داشته باشید که تنوع انواع کاندوم در داروخانه ها فروشگاه ها و یا فروشگاه اینترنتی خرید کاندوم بسیار زیاد است مسئله مهمی که در انتخاب نوع برند کاندوم باید مد نظر قرار گیرد این است که محصول خریداری شده حتماً دارای مجوز وزارت بهداشت باشد.

معمولاً کاندوم هایی که در ایران تولید می شوند مانند کاندوم کاپوت کاندوم کلایمکس کاندوم کدکس کاندوم سیکس و انواع دیگری از برندهای معتبر دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه اقدام به خرید کاندوم نمایید در مورد اینکه کدام کاندوم برای شما مناسب است به جمع بندی برسید سپس می‌توانید برای خرید کاندوم اقدام نمایید .

یکی از راه های ساده برای بررسی و مقایسه کاندوم ها فروشگاه اینترنتی خرید کاندوم می باشد زیرا شما در این فروشگاه بدون هیچگونه خجالت محصول خود را بررسی نموده و سپس اقدام به خرید می نمایید .

البته خرید اینترنتی نیز چالش های خود را دارد یکی از از مهمترین مواردی که قبل از خرید اینترنتی کاندوم باید مورد توجه قرار دهید داشتن نماد واعتماد نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال در وب سایت مربوطه باشد یکی از معتبر ترین وب سایت ها در زمینه فروش محصولات آرایشی بهداشتی و همچنین محصولات زناشویی فروشگاه آنلاین ویتالوکس می باشد.

علت ریزش ابرو و درمان آن با 11 روش خانگی

علت ریزش ابرو و درمان آن با 11 روش خانگی

علت ریزش ابرو در افراد مختلف می تواند دلایل متفاوتی نیز داشته باشد که شناخت هریک از این دلایل به درمان بهتر و سریعتر ریزش ابرو کمک می کند.

بیشترین ناراحتی افراد از ریختن ابروها، ایجاد احساس خجالت و ناراحتی از تغییر چهره است. اما لازم است بدانید که ریختن ابروها می تواند نشانه برخی مشکلات خفیف تا شدید باشد که به بررسی آنها می پردازیم.

ابروها نقش مهمی در حفاظت از چشم‌ها دارد. موهای ابرو مانع ورود آب، عرق و غبار پیشانی به چشم می‌شوند.

علت ریزش ابرو و درمان ان

علت ریزش ابرو و درمان ان

11 علت ریزش ابرو:

ریزش موی ابرو سکه ای:

یک بیماری خودایمنی بوده که در آن موهای برخی یا کل مناطق بدن می ریزد. معمولا در ابتدا خود را بر روی سر، به عنوان یک نقطه طاس نشان می دهد. این بیماری تنها 0/1 درصد از افراد را تحت تاثیر قرار داده و بسیار بیماری نادری است. احتمال آنکه علت ریزش ابرو شما طاسی منطقه ای باشد بسیار کم است.

کمبود مواد مغذی و ضعف ریشه موی ابرو:

همان‌گونه که رژیم غذایی ناسالم موجب ریزش مو می‌شود، کمبود پروتئین، مواد معدنی و ویتامین‌ها هم بر رشد ابرو تأثیر می‌گذارد و موجب ریزش آن می‌شود.
کمبود ویتامین ها و کمبود روی

اگزما و پسوریازیس:

پسوریازیس نوعی اختلال خود ایمنی است که در آن سلول‌های پوست به سرعت تکثیر می‌شوند و لکه‌های قرمزرنگ، زبر، پوسته پوسته و دردناک را تشکیل می‌دهند. این بیماری فولیکول‌های مو را مسدود کرده و رشد مو‌ها را متوقف می‌کند؛ در نتیجه می‌توان آن را علت ریزش ابرو دانست.

التهاب تماسی پوست:

این نوع التهاب پوستی در اثر تماس با آلرژن یا یک ماده محرک سمی اتفاق می‌افتد. فرد مبتلا احساس خارش و سوزش را تجربه می‌کند و اگر نواحی اطراف ابرو‌ها آسیب ببیند، التهاب حاصل از آن ممکن است رشد موی ابرو را مهار کند.

کچلی قارچی:

عفونتهای قارچی نیز یکی دیگر از علل ریزش مو ابرو می باشند.

مشکلات تیروئیدی:

کم‌کاری تیروئید، عارضه‌ای که در آن غده تیروئید به‌اندازه‌ای که باید فعال نیست، معمولاً یکی از علل نازک شدن ابرو است. این عارضه علائم زیادی مانند خشک شدن پوست، خستگی شدید و افزایش وزن ناگهانی دارد.

نازک شدن موها ازجمله ابرو در مراحل بعدی کم‌کاری تیروئید مشخص می‌شود. ریزش موی ابروها قابل‌توجه‌تر از بخش‌های دیگر است زیرا موی ابرو کم‌حجم‌تر از موهای سایر نقاط بدن است.

البته تنها علت نازک شدن ابرو اختلال در غده تیروئید نیست اما ریزش ابرو در اثر کم‌کاری تیروئید، الگوی بسیار مشخصی دارد. ریزش مو یا نازک شدن ابرو معمولاً در لبه خارجی یا یک‌سوم خارجی ابرو اتفاق می‌افتد.

استرس:

استرس و اضطراب بیش از حد با ایجاد تغییرات فیزیولوژیکی از جمله کاهش اکسیژن رسانی به فولیکول‌های مو و تغییر سطح هورمون‌های بدن، در ریزش مو‌های ابرو نقش مهمی ایفا می‌کند.

بارداری و بعد از زایمان:

از دیگر دلایل مهم ریزش موی بدن از جمله ابروها، بارداری و زایمان است. در دوره بارداری سطح هورمون‌های بدن به کرات تغییر می‌کند و این نوسانات شدید، در کنار هزاران عوارض دیگر، چرخه رشد مو‌ها را مختل کرده و سبب ریزش مو در بارداری می‌شود.

افزایش سن:

موهای ابرو هم مانند موهای نقاط دیگر بدن با افزایش سن می‌ریزند.

برداشتن ابرو و مصرف محصولات آرایشی:

بسیاری از متخصصان زیبایی اعتقاد دارند که زیاد برداشتن ابرو با موچین می تواند به مرور ابروهای شما را بسیار کم کند به همین دلیل اگر می خواهید دوباره ابروهای گذشته خود را به دست بیاورید قبل از هرکاری موچین و بند را دیگر کنار بگذارید، باید از کندن موها دست بکشید تا ابروها فرصت داشته باشند کم کم رشد کنند

مصرف برخی از داروها:

مصرف داروهایی که یکی از عوارض جانبی آن‌ها ریزش مو است موجب ریزش ابروها و موهای دیگر بدن می‌شود. یکی از این موارد، داروهایی است که برای شیمی‌درمانی بیماران مبتلا به سرطان استفاده می‌شود.

اختلالات هورمونی در زنان هم موجب نازک شدن ابروها می‌شود، مخصوصاً اگر به لحاظ ژنتیکی مستعد ریزش مو باشند. داروهای دیگر هم که در فعالیت هورمونی اختلال ایجاد می‌کنند موجب ریزش ابرو می‌شوند.

علت ریزش ابرو و درمان آن با 11 روش خانگی

علت ریزش ابرو و درمان آن با 11 روش خانگی

11 راهکار درمان ریزش ابرو :

مشکل ریزش ابرو با راهکار های خانگی و برخی از ترکیبات گیاهی در مدت زمان کوتاه قابل حل است برخی از محبوب ترین ترفندهای درمان ریزش ابرو عبارتند از:

قطره موضعی بیماتوپروست:

قطره بیماتوپروست یکی از قوی ترین و جدیدترین روش های درمانی جهت کنترل ریزش مو ابرو و رشد مجدد آن می باشد که در بزرگترین لابراتوار های داروسازی دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و در ایران نیز شرکت پارس آزمای طب جهت تولید سرم احیا ابرو سریتا از آن استفاده نموده است.

هورمون درمانی:

یکی از روش های موثر درمان ریزش ابرو هورمون درمانی می باشد.

روغن کرچک :

پنبه را آغشته به روغن کرچک کرده وروی ابروها بمالید بگذارید 40تا45 دقیقه بماندسپس باپنبه مرطوب پاک کنید سعی کنید روزی یکبار از این روش استفاده کنید.

دانه شنبلیله :

خمیری با 1/2 ق چ پودر شنبلیله و2ق چ آب درست کنید 40تا45 دقیقه روی ابروها بگذاریدسپس با آب ولرم بشویید این روش را حداقل 3یا4 باردرهفته انجام دهید تانتیجه دلخواه را بدست آورید.

روغن ویتامین ایی :

روغن را ازکپسول ویتامین ایی خارج کنید و روی ابروها بمالید بگذارید شب بماند،صبح با آب ولرم بشویید روزانه این کار را انجام دهید .

ژل آلورا:

ژل آلورا را روی ابروها بمالید صبح با آب ولرم بشویید اینکار را روزانه انجام دهید .

وازلین :

به آرامی وازلین را روی ابروها ماساژ دهید بعد از15تا20دقیقه باصابون وآب ولرم بشویید برای اینکه زودتر نتیجه بگیرید حداقل 2یا3 بار در روز اینکار را انجام دهید.

شیر:

پنبه را درون شیر خیس کنید ،20تا25 دقیقه روی ابروها بگذارید سپس باآب ولرم بشویید 2یا3 بار در روز این کار راتکرارکنید.

روغن نارگیل :

به آرامی روغن نارگیل را روی ابروها ماساژ دهیدبعدازیک ساعت باصابون ،آب بشوییداینکار را حداقل 2بار در روز انجام دهیدتا رشد ابروها بیشتر شود.

آب پیاز :

آب پیاز را بگیرید ،پنبه را به آن آغشته و روی ابروها بمالید بعد از 20 دقیقه با آب ولرم ، صابون بشویید سعی کنید اینکار را حداقل 4 تا 5 بار در هفته انجام دهید.

روغن زیتون :

روغن زیتون را به آرامی روی ابروها بمالید بعد از 40 تا 45 دقیقه با شیر پاکن ،سپس با آب بشویید از این روغن طبیعی چند بار در روز استفاده کنید.

کلام آخر مو ابرو درست همانند موی سر نیازمند مراقبت و رسیدگی است همان بیماری هایی که رشد موی سر را تضعیف می‌کند ریشه موی ابرو را نیز ضعیف کرده و باعث نازک شدن تارها در نهایت کم پشت شدن ابرو می شوند.

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

بهترین درمان ریزش مو در مردان و زنان همیشه یکی از دغدغه های ما بوده است برای اینکه بتوانیم بهترین درمان را برای ریزش موی خودمان پیدا کنیم ابتدا باید دلیل به وجود آمدن آن را بررسی نماییم.

همان طور که می دانید ریزش چند عدد تار مو در روز یک موضوع طبیعی در بین خانم ها و آقایان محسوب می شود اما زمانی که میزان ریزش از حد نرمال بالاتر رفت آن موقع است که باید به فکر درمان باشیم و همانطور که در بالا گفته شد قبل از درمان باید علت به وجود آمدن را بررسی نمود.

باید بدانید که ریزش مو پدیده‌ی شایعی است و در هر سنی، از نوزادی تا سالمندی ممکن است اتفاق بیفتد. بر خلاف تصور بسیاری از افراد، ریزش مو فقط در آقایان اتفاق نمی‌افتد و خانم‌ها نیز از این مشکل در امان نیستند.

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

مهمترین عوامل ریزش مو در خانمها :

عوامل هورمونی مانند هورمون استروژن و تستسترون غده تیروئید

قرص های ضد بارداری

یائسگی

استرس

و غیره اشاره نمود .

دلایل ریزش مو در مردان :

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

بهترین درمان ریزش مو در آقایان و خانمها

عوامل ژنتیک

هورمون ها

گردش خون ضعیف در ناحیه سر

استفاده از کلاه ایمنی

بهداشت ضعیف پوست سر

استفاده بیش از حد از سشوار

استرس

عفونت و رژیم غذایی ضعیف

اشاره نمود ،بدیهی است به جز عوامل ژنتیکی، برای انتخاب بهترین درمان ریزش مو ابتدا لازم است علت به وجود آمدن را برطرف نمود و سپس می‌توان درمان‌های متفاوتی را برای خانم ها و آقایان در نظر گرفت.

مثلاً برای آقایان از از محلول ماینوکسیدیل قرص ویتا استراید قرص دوتاستراید شامپو کتوکونازول و غیره استفاده نمود که هر یک از این درمان ها ممکن است در بعضی از افراد دارای عوارض باشند.

برای درمان ریزش یا کم پشتی مو در خانمها به علاوه مصرف داروها و یا همچنین محلول ماینوکسیدیل می توان از مصرف قرص آهن ، مکمل های ویتامین b ، مصرف امگا 3 ، مصرف ویتامین d ، مصرف آجیل و حبوبات به کنترل ریزش مو و کم پشتی موها رسید.

بهترین درمان ریزش مو بدون عوارض:

در سالهای اخیر و با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شامپو ها و تونیک های ضد ریزش مختلفی توسط متخصصین و دانشمندان در جهان تولید شده‌اند که بسیاری از این محصولات توسط شرکت های پیشرو در در علم پزشکی که در ایران فعالیت دارند با فرمولاسیون پیشرفته و تحت نام برندهای ایرانی در حال تولید می باشند یکی از معتبرترین برندهای ایرانی در تولید محصولات ضد ریزش برند سریتا می باشد که با تنوع محصولات خود در درمان انواع ریزش هورمونی ریزش ژنتیکی و ریزش مو سکه ای محصولات مختلفی را به بازار عرضه کرده است.

از مهمترین محصولات ضد ریزش این برند می توان به:

شامپو کافئین سریتا

شامپو کافئین سریتا ضد ریزش 200 میل حاوی عصاره ساوپالمیتو می باشد که باعث تقویت مو- ترمیم و افزایش استحکام مو ، از ریزش مو هورمونی جلوگیری می نماید.

شامپو پرومین سریتا 

شامپو ضد ریزش پرومین سریتا 200 میل از محصولات تخصصی این برند می باشد این شامپو باعث افزایش خون رسانی و تغذیه بهتر فولیکول مو و جلوگیری از ریزش مو و کنترل ریزش موی آندروژنیک , تقویت و افزایش ضخامت تارهای مو و ترمیم و استحکام موی آسیب دیده نیز می باشد.

تونیک تی 2 سریتا

هیرتونیک T2 سریتا ضد ریزش مو حاوی کافئین، عصاره گیاهان رزماری، مورد، بابونه رومی، ساوپالمیتو، عصاره گزنه، عصاره نعناع فلفلی و همچنین ویتامین می‌باشد که موجب کنترل و مهار عوامل ریزش مو، جلوگیری از تبدیل تستسترون به DHT ، موثر در انواع ریزش مو و کمک به رویش مجدد تارهای مو می‌گردد، عصاره های گیاهی به کار رفته در این هیرتونیک باعث افزایش حجم تارهای مو و بهبود ضخامت مو می شوند.

تونیک پرومین سریتا

تونیک مو پرومین سریتا دارای ترکیبات منحصر به فردی از عصاره های گیاهی، ویتامین ها و ترکیبات فعال نقش مهمی در پیشگیری ازریزش مو دارد. علاوه بر این با تقویت فولیکول های مو، باعث رویش مجدد تارهای مو می گردد.

کرم ژل آلوپسی آره آتا سریتا(درمان ریزش سکه ای مو)

ریزش مو سکه ای

ریزش مو سکه ای

کرم- ژل آلوپسی آره آتا سریتا (ریزش سکه ای مو) یک کرم مؤثر و تخصصی برای کمک به درمان ریزش سکه ای نقاط مختلف بدن (سر، ابرو، ریش، سیبیل) است. این کرم از اجزاء و مواد موثرهای (نارینجینین، عصاره جلبک گالبانا، آمینکسیل و ویتامین D3) تشکیل شده است که التهاب و استرس ریشه مو را مهار کرده و موجب  رویش مجدد مو می شود.

می توان گفت برند سریتا یکی از بهترین محصولات ایرانی در زمینه ریزش مو می باشد این برند در بسیاری از محصولات خود مورد توجه متخصصین پوست و مو قرار گرفته است به طوری که جایگزین بسیاری از برند های خارجی در انتخاب متخصصین برای نسخه جهت درمان ریزش مو بیماران است.

انتخاب بهترین درمان برای ریزش مو  و جلوگیری از شدت ریزش گزینه های بسیار متفاوتی پیش روی شما می باشد ولی با مقدار کمی وقت گذاشتن و بررسی عملکرد و ترکیبات هریک از محصولات موجود در بازار می توان به یک نتیجه مفید برای درمان و کنترل ریزش مو رسید.

سخن آخر:

تجربه شما برای جلوگیری از ریزش موی خود و انتخاب بهترین درمان ریزش مو چه کارهایی بوده است؟

آیا تا به حال دچار ریزش غیر طبیعی موهایتان شده‌اید؟

شما چه راه درمانی را انتخاب کرده اید  یا تجربه استفاده از چه محصول ضد ریزش را داشته اید؟ آیا انجام این راه‌کارها برایتان موثر بوده است؟ چه روش‌های دیگری برای پیشگیری از ریزش مو می‌شناسید؟ تجربه‌هایتان را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.

بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده در بازار ایران

بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده در بازار ایران سال 99

بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده جهت انتخاب و خرید همیشه یکی از مهمترین سولات زوجهای جوان در ابتدای رابطه بوده است.در این مقاله در سایت ویتالوکس قصد داریم به این سوال همیشگی پاسخ بدهیم.

یکی از مشکلات رایج در روابط زناشویی زود انزالی یا نعوظ کم آقایان هنگام رابطه جنسی می باشد استفاده از ژل های تاخیری و حجم دهنده یکی از بهترین گزینه های موجود برای حل این مشکل است.

بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده در بازار ایران

بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده در بازار ایران

ولی با توجه به تنوع ژل های موجود در بازار و عدم اطمینان از از اثربخشی آن ها بهتر است قبل از هر گونه خرید اطلاعات کافی در مورد این محصولات و برندهای آنها داشته باشید.

توجه داشته باشید که علاوه بر ژل های تاخیری و حجم دهنده انواع مختلف دیگری از ژل ها در بازار موجود می باشند .

مانند ژل های روان کننده

ژل های تقویت نعوظ

ژل تنگ کننده

ژل گرم کننده

و غیره که با توجه به نوع برند دارای اثربخشی های متفاوت می باشند.

برندهایی برای معرفی بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده :

ایموشن

پلی ژل

دلتا پاورمن برند

جگوار

کدکس

ای پلاس

یکی از بهترین و قدیمی ترین محصولات موجود در بازار ژل های جنسی ایموشن می‌باشند که در انواع و اقسام مختلفی موجود هستند.

محصولات ایموشن

محصولات ایموشن

انواع ژلهای ایموشن:

ژل تاخیری ایموشن

ژل مشکی ایموشن

ژل زرد ایموشن

ژل نارنجی ایموشن

ژل قرمز ایموشن

که هر کدام دارای کارایی متفاوتی هستند مثلاً ژل ایموشن آبی یکی از بهترین محصولات تاخیری در بازار ایران می باشد که در تمامی داروخانه های سراسر کشور موجود است.

از دیگر محصولات پرفروش این برند می توان به ژل مشکی که خاصیت حجم دهندگی دارد اشاره کرد این محصول به همراه ژل زرد ایموشن که یک روان کننده قوی می باشد از دیگر محصولات پرفروش این برند هستند.

در رده‌های بعدی فروش میتوان به ژله قرمز و ژل نارنجی که به ترتیب خاصیت تنگ کنندگی و گرم کنندگی را به عهده دارند اشاره نمود.

با توجه به قدمت محصولات ایموشن و ماندگاری این برند در بازار می توان نتیجه گرفت که این محصولات دارای عملکرد قابل قبولی باشند چراکه اگر جز این بود احتمالاً همانند دیگر برندها که در سالیان گذشته در بازار موجود بودند ولی اکنون اثری از آنها نیست این محصول نیز از بازار توسط مشتریان کنار گذاشته می شد.

ژل تاخیری ایموشن فرمولاسیونی بر پایه آب دارد و هنگام استفاده چسبندگی ایجاد نمی‌کند.این ژل آنتی باکتریال است.

از دیگر برندهای موجود در بازار که به تازگی وارد بازار محصولات جنسی شده و جایگاه خوبی باز کرده است است می توان به ژل های مقاربتی پلی ژل اشاره نمود.

ژل حجم دهنده لوبریکانت پلی ژل POLY GEL

ژل حجم دهنده لوبریکانت پلی ژل POLY GEL

این برند نیز دارای چهار محصول متفاوت می باشد.

انواع ژل های جنسی پلی ژل:

ژل تاخیری پلی ژل

ژل حجم دهنده پلی ژل

ژل روان کننده پلی ژل

ژل تنگ کننده پلی ژل

تفاوت این محصول با برند ایموشن را میتوان در بسته بندی زیبا تر و نوع رایحه اشاره کرد.

از دیگر برندهای موجود در بازار می‌توان به برندهایی مانند دلتا پاورمن برند،جگوار،کدکس،ای پلاس و غیره اشاره نمود که بسته به نیاز و سلیقه شما دارای تنوع و عملکرد متفاوت می باشند.

در نهایت برای انتخاب بهترین ژل تاخیری و حجم دهنده با توجه به اینکه محصولات ذکر شده دارای مجوز وزارت بهداشت می باشند انتخاب هر کدام از محصولات با توجه به قیمت و عملکرد به نیاز شما بستگی دارد.

فروشگاه آنلاین آرایشی و بهداشتی ویتالوکس دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال در قسمت محصولات بهداشت جنسی انواع و اقسام متفاوتی از از ژل های مقاربتی را در فروشگاه خود جای داده است و شما می توانید با توجه به نیاز خود و بررسی محصولات اقدام به خریدبهترین ژل تاخیری و حجم دهنده یا انواع دیگری از محصولات مقاربتی نمایید.

رنگ مو فانتزی بلد فرامسی

محصولات فرامسی ایتالیا تولید انواع محصولات مویی

فرامسی ایتالیا با 75 سال قدمت در تولید رنگ مو و محصولات جانبی مو از قدیمی ترین شرکت های فعال در زمینه مویی در دنیا می باشد.این شرکت در سال 1945 توسط روبرتو فرانچینادر میلان ایتالیا تاسیس شد.

فرامسی اولین شرکتی بود که در جهان رنگ مو به شکل امروزی(تیوپی) تولید کرده است.همانطور که می دانید در گذشته رنگها به صورت پودر یا روغن بوده و تولید رنگ مو به شکل تیوپی یا همان کرم مانند در ابتدا توسط شرکت فرامسی ایتالیا صورت گرفته است.

برند فرامسی ایتالیا محصولات مو

شرکت فرامسی با پشتوانه تحقیقات،کیفیت،تجربه موفق به تولید محصولاتی است که انتظارات حرفه ای مصرف کننده و همچنین آرایشگران را برآورده می سازد.محصولات برند فرامسی در بیشاز 70 کشور در جهان توزیع می شوند. فرامسی با تولید محصولات نوآورانه از پیشگامان صنعت مو در جهان می باشد این شرکت 3 کارخانه بزرگ در کشورهای ایتالیا،آمریکا و آرژانتین دارد که محصولات فرامسی از کارخانه میلان ایتالیا(کارخانه مادر)توسط شرکت پایکار بنیان طب وارد ایران می شوند.از شناخته شده ترین محصولات فرامسی در ایران می توان به

روغن آرگان،ماسک مو مورفسیس،کیت استراکچر،رنگ مو گلامور،رنگ مو 2001 و… می توان نام برد.


رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیارنگ مو 2001 فرامسی 60 میل

رنگ مو 2001 فرامسی 60 میل

برای دیدن وبسایت رسمی شرکت فرامسی اینجا کلیک کنید

شماره تماس شرکت پایکار بنیان طب وارد کننده محصولات فرامسی:02182441000

آدرس شرکت پایکار بنیان طب:تهران خیابان وزرا، روبروی خیابان ۳۵، پلاک ۱۰۲

وبسایت ویتالوکس کامل ترین فروشگاه آنلاین محصولات فرامسی در ایران است در زیر می توانید کلیه محصولات فرامسی را مشاهده و خرید نمایید.

محصولات فرامسی

کیت 101-102 فرامسی مراقبت از مو حین دکلره و رنگ

2,950,000 تومان

کیت ری استراکچر فرامسی framesi بوتاکس مو (فیلر مو )

2,950,000 تومان 2,690,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کیت شیمر فرامسی(هایلایت مو تا 3 درجه)مناسب خانمها و آقایان

950,000 تومان 690,000 تومان
افزودن به سبد خرید

روغن آرگان محافظ و براق کننده مو مورفسیس فرامسی

400,000 تومان 389,000 تومان
افزودن به سبد خرید

روغن آرگان بازسازی کننده مو فرامسی مورفسیس framesi

400,000 تومان 389,000 تومان

کرم دکلره فرامسی 150 میل DECOLOR B بیش از 9 درجه روشن کنندگی

325,000 تومان 299,000 تومان
افزودن به سبد خرید

ماسک مو رنگ شده فرامسی لاین موفسیس 200 میل

269,000 تومان 249,000 تومان

ماسک مو فرامسی لاین کالر متد رنگ شده 1000 میل

259,000 تومان 239,000 تومان

شامپو تثبیت کننده رنگ مو فرامسی کالر متد 1000میل

199,000 تومان 185,000 تومان

اسپری تثبیت کننده رنگ مو فرامسی کالر متد 150 میل

159,000 تومان
افزودن به سبد خرید

اکسیدان پروکسیما 30 فرامسی حاوی روغن نارگیل و خرما

170,000 تومان 149,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی titanium

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی smokey

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی metallic sapphire blue

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی metallic pink quartz

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی metallic amethyst

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی metallic mercury gray

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو بولد فرامسی bold red

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی بولد bold orange

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو بولد فرامسی bold yellow

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو بولد فرامسی bold green

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی teal

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی electric blue

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد framesi bold cobalt blue

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی violet

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد framesi bold orchid

139,000 تومان 119,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی bold pink

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی framesi bold coral

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد BOLD رز گلد rose gold

139,000 تومان 119,000 تومان

رنگ مو حرفه ای و سالنی 2001 فرامسی 60میل

135,000 تومان 114,000 تومان
افزودن به سبد خرید

محلول آب رسان و حالت دهنده موی آسیب دیده فرامسی

130,000 تومان 114,000 تومان

قطره پوشاننده موی سفید حین رنگ کردن فرامسی GRAY COLOR BOOSTER

110,000 تومان 99,800 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 10.35

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 10.16

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 9.56 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 9.333 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 6.22 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.11 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 6.66 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.55 سری واریاسیون

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 4.65

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 5.66

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 4.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 5.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 6.64

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.64

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی شماره 9.36 گلامور

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی شماره 8.36 گلامور

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.36

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 6.36

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 8.16

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 5.16

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 9.12

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو شماره 8.12 گلامور فرامسی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ موی گلامور فرامسی شماره 7.12

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 6.12

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو فرامسی ایتالیا شماره 5.12

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 4.12

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 9.34

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو شماره 8.34 گلامور فرامسی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 7.34

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی (گلامور) شماره 6.34

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو شماره 9.4 گلامور فرامسی ایتالیا

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 8.4

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 7.4

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ ایتالیایی فرامسی (گلامور) شماره 6.4

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 8.365

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 7.635

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 9.6 سری مرواریدی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 8.6 سری مرواریدی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی سری مرواریدی شماره 7.26

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ موی گلامور فرامسی شماره 9٫۴۶

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ موی گلامور فرامسی ایتالیا شماره 8.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 6.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 5.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 4.46

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور شماره 7.56

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 6.56

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو ایتالیایی گلامور فرامسی شماره 5.56

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 5.52

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 9.33

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور شماره 8.33 (فرامسی ایتالیا)

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 7.33 سری طلایی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور سری طلایی شماره 6.33

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو فرامسی گلامور 10.62 بلوند یخی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو بلوند یخی گلامور فرامسی شماره 9.62

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 8.26 بلوند یخی

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور framesi Glamourشماره 12.3

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور سری فوق روشن شماره 12.12

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 12.31 فوق روشن

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی framesi شماره 12.62

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره 12

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره ده 10

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور شماره نه 9 فرامسی ایتالیا

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور شماره 8 هشت فرامسی Glamour

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی ایتالیا شماره 7

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی شماره شش 6

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی شماره پنج 5

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی شماره چهار4

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ موی گلامور فرامسی شماره سه 3

105,000 تومان 94,000 تومان

رنگ مو گلامور فرامسی شماره دو 2

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی شماره یک 1

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو گلامور فرامسی 100 میل ایتالیایی فوق حرفه ای

105,000 تومان 94,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کرم جلوگیری از لک رنگ روی پوست فرامسی pro-tect

89,000 تومان 79,000 تومان
افزودن به سبد خرید

رنگ مو ایتالیایی اسکالیم حجم 100 میل

45,000 تومان 39,000 تومان

رنگ مو فانتزی بولد فرامسی BOLD بدون نیاز به اکسیدان

شرکت پارس آزمای طب تولید کننده محصولات سریتا و ژنو

شرکت پارس آزمای طب تولید کننده محصولات سریتا و ژنوبایوتیک را می توان یکی از بزرگترین و حرفه ای تریت تولیدکنندگان داخلی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی نامید.

کارخانه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی پارس آزمای طب با هدف تولید فرآورده های درمانی و تامین سلامت پوست و مو، سال 1383 راه اندازی شد.

توجه :

اینجا وبسایت شرکت پارس آزمای طب نیست وبسایت این شرکت http://www.cerita.ir/fa/ می باشد

پارس آزمای طب با پیشینه ای طولانی و روشن در طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی اقدام به برطرف کردن نیاز ایرانیان نموده است. مراقبت از پوست و مو به فاکتورهای مختلفی مانند ویژگی های ژنتیکی، موقعیت جغرافیایی و عوامل دیگر بستگی دارد. لازم به ذکر است که کیفیت محصولات سریتا و ژنوبایوتیک در سطح بزرگترین برندهای بین المللی است.

شرکت پارس آزمای طب تولید کننده محصولات سریتا و ژنو

پارس آزمای طب تولید کننده محصولات سریتا و ژنو

این شرکت با تولید محصولات ویژه و نیاز بازار ایران در سالهای اخیر به یکی از بزرگترین برندها در داروخانه های کشور تبدیل شده است.

از مهمترین محصولات تولید شده در این شرکت که با استقبال فوق العاده مصرف کنندگان رو به رو بوده می توان به سرم مو سریتا،محلول تقویت مژه،کرم ابرو سریتا،فوم ژنو بایوتیک و …. اشاره نمود.

در حال حاظر پارس آزما طب تولید کننده طیف وسیعی از محصولات مراقبت از مو شامل شامپو،سرم مو،ماسک مو،دوفاز و مراقبت از پوست شامل انواع محصولات ضد آفتاب،آنی آکنه و مرطوب کننده و… می باشد.

خلاقیت و نو آوری در تولید محصول و طراحی فرآیند ها ویژگی بارز شرکت پارس آزمای طب می باشد.

تیم تحقیقاتی شرکت پارس آزمای طب با بررسی نیاز بازار و کاهش وابستگی کشور به واردات اقدام به تولید محصولات مختلف می نمایند.

کلیه محصولات شرکت پارس آزمای طب تحت دارای گواهینامه FDA آمریکا،CEاروپا و نشان افتخار ISO می باشند.

جهت دیدن فیلم معرفی شرکت پارس آزمای طب در آپارات کلیک کنید.

مدیر عامل:مسعود صحرایی راد

وبسایت: http://www.cerita.ir/fa/

تلفن:02145857000

آدرس:تهران، اتوبان ستاری، نرسیده به پیامبر غربی،بعد از همت، روبروی مجتمع کورش، نبش کوچه دوم، پلاک 2-کد پستی١۴٧٣٩٧۴٣١١

کلیه محصولات سریتا و ژنو را می توانید در زیر مشاهده و خرید نمایید:

میسلار واتر ژنوبایوتیک مخصوص پوست چرب و مختلط

67,000 تومان 66,500 تومان

کرم آنتی پسوریازیس سریتا ANTI PSO Cerita درمان قوی التهاب پوست

58,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کرم ترمیم کننده پوست ژنوبایوتیک حجم 30 میل GENO BIOTIC

53,200 تومان
افزودن به سبد خرید

تقویت مژه سریتا (رشد و استحکام) با فرمولاسیون پیشرفته

134,500 تومان
افزودن به سبد خرید

سرم ضد وز موی سریتا بیوتی230 میل

45,800 تومان 44,900 تومان
افزودن به سبد خرید

محلول ضد آکنه ژنوبایوتیک 100 میل حاوی عصاره یاس بنفش

42,800 تومان 41,900 تومان
افزودن به سبد خرید

ژل ضد آکنه ژنوبایوتیک 30 میل GENO BIOTIC التیام بخش و ضد التهاب

39,445 تومان 38,450 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو ضد شپش سریتا (لایس فری)

39,800 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو ضد شوره قوی سریتا pz+ حجم 200 میل

35,000 تومان 33,900 تومان

کرم ابرو سریتا تقویت کننده و ضد ریزش مورد تایید متخصصین

69,000 تومان 67,800 تومان
افزودن به سبد خرید

فوم بعد از کاشت مو سریتا (شامپو ایمپلنت) حجم 150 میل

128,000 تومان 126,900 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو آنتی پسوریازیس سریتا Anti Psoriosis مهار التهاب و کاهش قرمزی

33,000 تومان 31,900 تومان
افزودن به سبد خرید

کرم ضد آفتاب ژنوبایوتیک spf50 بژ طبیعی فاقد چربی 50 میل

79,500 تومان
افزودن به سبد خرید

ماسک مو سریتا بیوتی حاوی کراتین3 مدل رنگ شده،آسیب دیده،نازک وکم حجم

39,800 تومان

شامپو ضد شوره خشک سریتا حجم 200 میل (جدید)

48,500 تومان
افزودن به سبد خرید

فوم شستشوی صورت ژنو بایوتیک 150 میل

44,800 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو کافئین سریتا ضد ریزش و تقویت کننده مو 200 میل

39,620 تومان
افزودن به سبد خرید

ضد آفتاب بی رنگ ژنوبایوتیک spf50 فاقد چربی حجم 50 میل

79,500 تومان
افزودن به سبد خرید

اسپری باز کننده گره مو سریتا بیوتی 230 میل

37,300 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو جوانه گندم سریتا ضد ریزش و تقویت کننده حجم 200 میل

22,500 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو موی چرب سریتا cerita ضد ریزش و تقویت کننده 200 میل

28,500 تومان 27,900 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو موی خشک سریتا ضد ریزش 200 میل

34,800 تومان
افزودن به سبد خرید

تونیک T1 سریتا ضد شوره و ریزش مو با ترکیب گیاهی منحصر به فرد

29,500 تومان 28,900 تومان

کرم ژل آلوپسی آره آتا سریتا(درمان ریزش سکه ای مو)

108,570 تومان
افزودن به سبد خرید

شامپو محافظ رنگ مو سریتا 200 میل جهت ترمیم و حفظ رنگ مو

24,800 تومان
افزودن به سبد خرید

لوسیون ضد شپش سریتا(لایس فری)

59,900 تومان
افزودن به سبد خرید

کرم رفع شقاق سینه ژنوبایوتیک 30 میل جلوگیری از التهابات، قرمزی

37,800 تومان
افزودن به سبد خرید

کرم مرطوب کننده ژنو بایوتیک (پوست های آکنه ای)

45,600 تومان 43,900 تومان
افزودن به سبد خرید